Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen a porszívóval maszturbá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a porszívóval maszturbálni?

Figyelt kérdés

Ezeken a meleg nyári napokon kicsit kanosabb az ember a kelleténél ezért gondoltam kipróbálom a lehetetlent! :D

Ki volt már hasonló helyzetben, várom a történeteket :)



2022. júl. 1. 09:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Te Chuck Norrisnak képzeled magadat? Ő volt, aki megpróbálta a lehetetlent, csak neki sikerült is.
2022. júl. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Próbàltam. Nem rossz. De erősen nem szabad, ha erős a porszívó roncsolni tudja a szöveteket, azzal bajt tudsz okozni, szóval ésszel, nyilván előtte fel kell magad izgatnod.
2022. júl. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem pont, hogy az ellentéte, én ilyen melegben szexre nem tudok gondolni.
2022. júl. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta élmény
2022. júl. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Volt aki úgy csinálta, hogy bele is élvezett? Volt, hogy az utolsó cseppig is kiszivtatok mindent?
2022. júl. 1. 10:31
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltam, de szűk volt a porszívócső.

Csak a makkor egy részét szívta be.

2022. júl. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
Úgy csináld, hogy veszel fel egy szűk alsógatyát, és azon keresztül szívd.
2022. júl. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Gabor Nike válasza:
94%
Vegyél fel alsógatya nélkül nylonos joggingot, vagy thai box gatyát, és úgy szivogassag a csővel, nekem nagyon bejövős... :P
2022. júl. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%
Én lányként vékony selyembugyin, vagy harisnyanadrágon keresztül csinálom és nagyon bejött
2022. júl. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem fért bele a csőbe a farkam, és nem is tetszett az élmény, csak egyszer próbáltam.
2022. júl. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!