Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alkalmi partnerekkel sokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi partnerekkel sokkal jobban élvezem mindig a szexet, mint az állandó partnereimmel. Miért van ez igy?

Figyelt kérdés

Eddig minden kapcsolatomban megcsaltam a pasikat és a szeretőkkel, pár alkalmas pasikkal sokkal jobban ment a szex, mint a fix partnereimmel. Szerintetek ez miért van igy?

25N



2022. júl. 1. 20:53
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/129 anonim ***** válasza:
95%
Hány privátot kaptál? :)
2022. júl. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/129 anonim ***** válasza:
100%
Annyit hogy lefagyott a net xd
2022. júl. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/129 anonim ***** válasza:
25%
Én egyet értek azzal hogy senki sem hűséges. Hűségesnek lenni krvára nem egyszerű, meg igazából nem is kell. Lassan 10 csillióan vagyunk a Földön, senki nincs rákényszerülve hogy le ragadjon egy valakinél, ráadásul akárhova nézel, tömegbe ütközöl. A telefonodat, a kocsidat, manapság már a házadat is le tudod cserélni kettő pillanat alatt, ugyan úgy mint a kapcsolataidat. Minden elérhető pillanatok alatt, mert rengetegen vagyunk, minden másból is rengeteg van, és minden pillanatban van lehetőségünk valahol újdonságot átélni. Mindenki lecserél mindent és mindenkit.
2022. júl. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/129 anonim ***** válasza:
88%
És pontosan hol mondott bárki akár csak egy szóval is olyat, hogy egyformák vagyunk? Nem, nem vagyunk, tiszta sor. Nem, monogámnak sem kell lenni, szerintem senkit nem érdekel az se, ha naponta öten mennek át a kérdezőn, DE ő az aki döngeti itt a mellkasát, hogy nem 1950-et írunk, meg poligámia így-úgy, aztán megis ő kéri ki magának, hogy miért ne lenne kapcsolatban. Ne vicceljünk már. Ha ő ennyire nyíltan vállalja, hogy nem bír a puncijával és mindig kell valaki új, akkor a kedves “párjának” miért is nem mondja el ugyanezt, ahelyett hogy sorozatosan hülyére veszi, átveri és szénné csalja?? Egy poligám beállítottságú ember ne akarjon monogám párkapcsolatban lenni, az ugyanis KÉT emberről, nem többről. Jaa, hogy ahhoz már nincs bátorsága, hisz nyilván jó érzésű ember egy ilyet, aki agyba-főbe csalja, azonnal kivágna. Hiányzik a gerinc, ez teljesen világos. Gondolom kell a fix fsz, aki mindig kéznél van, aki hazavárja, de közben kellenek a kis “kalandok” is, mert hát miért ne és a legszánalmasabb, hogy még csak nem is érti mi ezzel a gond és mi ebben a gusztustalan… No komment.
2022. júl. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/129 anonim ***** válasza:
100%

Számomra nem felel meg a monogám párkapcsolat.”

Akkor áruld már el ugyan mi a büdös francnak vagy monogám párkapcsolatban?!🤦🏻‍♀️


“Én legalább felvállalom.”

Felvállalod?? Hol?? Itt a gyk népe előtt? Bravó ügyes vagy, épp csak az az egyetlen ember előtt nem vállalod, aki amúgy a leginkább kéne: az állítólagos párod előtt. Ugyanis joga van tudni, hogy a csaja finoman szólva is egy r*ibi, aki b*aszik fűvel-fával mellette. Jól írták, gyenge jellem vagy és rettentően érzéketlen. Ahhoz már nincs elég vér a pucádban, hogy elmond a pasidnak, hogy mi a helyzet, hisz akkor úgy kib*aszna, mint macskát szarni (megjegyzem teljesen jogosan), de ugyanakkor kb nem is érted mi a baj ezzel az egésszel meg miért bántanád őt meg a sorozatos félredugásaiddal… Igazi empátia 0.

2022. júl. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/129 anonim ***** válasza:
94%
szex az jó
2022. júl. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/129 A kérdező kommentje:
#41 kb 20-at
2022. júl. 7. 15:28
 48/129 A kérdező kommentje:
#43 végre valaki a sok kommentelő között, aki érti, hogy miről szól a mai élet, mi az a 21.század.
2022. júl. 7. 15:29
 49/129 A kérdező kommentje:
#44 a kapcsolat alap, a hűség sztem nem!
2022. júl. 7. 15:30
 50/129 anonim ***** válasza:

#49

Nem kell, hogy hűséges legyél. Csak tiszteld a párod, hogy őszinte vagy.

Pl, ha a feleségem nyitni akarna, és beszélne a vágyairól, biztos nem gátolnám, elmennék vele swingerbe, vagy keresnénk neten partnert.

De ha a hátam mögött csinálná, és lebukna, akkor elhagynám. Szerintem fontos a bizalom, és a cinkosság érzés egy kapcsolatban, ehhez ragaszkodom.

2022. júl. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!