Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Némelyik nő,miért tiltakozik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Némelyik nő,miért tiltakozik mikor a szopásról beszélünk? Némelyik annyira prüd hogy undorítónak tartja vagy nem értem. A pasik is valahol viszonozzák mi ebben a rossz? Te szereted csinálni a párodnak vagy undorodsz az ilyesmitől? És miért?

Figyelt kérdés

Munka helyen egy csapatba beszélgettünk és 3 m.társam a sok közül el kezdett hisztizni hogy fujj de undorító ne beszéljünk ilyenről stb.

Volt aki vevő volt rá és természetesnek tartja az orált.

(20-50év közti korosztály vagyunk).

Olyan dolgokat mondtak, hogy csak néztem,egyik táncol a pasijának a másik mindenféle ruhákat vesz fel hogy inponálljon .

Sok hasonló dolgokat meséltek úgyhogy,zajlott az élet :)

Szerintem aki ennyire tiltakozik annak a házasságnak annyi!

A pasik is viszonozzák mi ebben a rossz?



2022. júl. 10. 09:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Ahogy írtad: valahol viszonozzák, valahol nem. De inkább nem. Ha nem imádnék így szopni, nem is tenném csak azért, hogy nekik jó legyen...
2022. júl. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Semmi rossz nincsa a szopásban én eddig minden pasim leszoptam. Néha azt is aki nem volt a pasim csak a havarom.
2022. júl. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Van aki szereti csinálni, és van aki nem. Mi ezen a meglepő?

Épp a napokban olvastam több olyan kiírást, hogy a pasi nem elégíti ki a nőjét sem szájjal, sem kézzel, mert undorítónak tartja. Akkor ez mi?

2022. júl. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
Én nem akarnák olyan párt magamnak, aki nem szop le, mert én nagyon élvezem a szopást.
2022. júl. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
El is higyjük pizzalány?
2022. júl. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%
A férfiak nagyon kevés százaléka olyan aki nem szereti orálisan is kényeztetni a nőt, de nőből nagyon sok van akik undorodnak ettől, sőt, olyan nő is van aki nem szereti ha nyalják...pedig a szopás az néha jobb mintha betennénk a pinaba és ettől megfosztani egy férfit...szerintem bűncselekményként kellene venni az ilyet, amelyik nő nem szop, azt börtönbuntetesre kellene ítélni és valamilyen eltérésben kellene indítani, hogy neveljék át, hogy SZOPNI KELL!
2022. júl. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem érdekel, hogy elhiszed-e :D
2022. júl. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Szerintem oda vissza adni nagyon jó dolog.

Különösképp imádom a batrátnőmet látni mikor elmegy tőle.


Egyik batárnőmnek sem volt "rossz íze "

2022. júl. 10. 10:37
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
Attól függetenül, hogy nekem nem viszonozzák, én szeretem csinálni és szoktam is rendszeresen. Én pont hogy a nyalást tartom undorítónak.
2022. júl. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen csinálom.

De csak és kizárólag akkor, ha előtte jól felizgatott, kinyalt, és elélveztem.

Ezután kb le se lehet szedni a számat a fa$zról, eltűnik benne.


Ellenben csakúgy, minden nélkül biztosan nem csinálom.

2022. júl. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!