Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha stresszelek a szex miatt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha stresszelek a szex miatt, jó megoldás ha mindig inkább hamar túlesünk rajta?

Figyelt kérdés

Kívanom is, szeretem is teljes szívemből a barátom. De rettegek hogy nem tud elélvezni (pedig sose colt ilyen probléma). Meg neki nagyobb igénye van mint nekem, tehát teher. Nyilván szeretnék neki örömet okozni, de értitek.

Legutóbb sokáig nem találkoztunk és elég hamar rámásztam, és azt vettem észre, hogy utána főztünk vacsorát, filmeztünk stb és sokkal felszabadultabb voltam mint máskor.

Na de mikor Nem azon streszeltem hogy mi van ha valami rosszul sül el.

Amúgy kiválasztjuk,leülünk a filmhez, és kb 10 perc után ágyban vagyunk. Megnézni esélytelen.

(3 hónapis kapcsolat, külön lakunk és még ismerkedünk egymás testével)

Férfiak, bánnátok az ilyen hamar letámadást?


2022. júl. 13. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom... részedről van benne élvezet, vagy csak a "stresszelés miatt gyorsan essünk túl rajta" érzés?

Utóbbi esetben igen. Ha a lány azért támadna le olyan gyorsan, mert kíván(ja), az nem.

2022. júl. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
3 hónaposan kapkodás még minden, emiatt ne aggódj, viszont a szexben a stressz nem jó, a felszabadultság az, ami miatt szuper lesz a szex.
2022. júl. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A letámadást, kezdeményezést egyik pasi sem bánja :) Viszont elég kemény szorongások dolgoznak benned teljesen értelmetlenül. Jó lenne ha megszabadítanád tőle magad - a nélkül nem fogod tudni teljesen elengedni és élvezni a világ egyik legcsodálatosabb dolgát, a szexet.
2022. júl. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 DanielC ***** válasza:

"De rettegek hogy nem tud elélvezni"

Miért lenne vége a világnak, ha egyszer nem sikerülne? Attol félsz, hogy elhagy? Azt bánnam ha tul hamar át akarnál esni rajta, mert akkor attol félnek, hogy te nem élvezed.

2022. júl. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!