Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit lehet tenni ha tág a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ha tág a hüvelyem, ezáltal a páromnak kellemetlenebb a szeretkezés, de orvosi beavatkozás nélkül?

Figyelt kérdés

#Megoldást szeretnék tág hüvely ellen
2022. júl. 15. 09:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Intimtorna, izomerosites, Kegel-gyakorlatok.
2022. júl. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi 🙂 kipróbálom
2022. júl. 15. 10:08
 3/6 anonim ***** válasza:

1-esnek tökéletesen igaza van + ilyen szempont alapján választott pózok. Neten találsz tippeket a pózokra. Nekem sok évvel ezelőtt a jó póz választás fontos volt, de miután fájdalmaim is voltak, én megműttettem. Nem kell félned az esetleges műtéttől, 3-4 hét alatt gyógyult, azóta tökéletes és maga a műtés sem volt komoly és nem jár semmilyen lényeges kockáztattal

vagy komolyabb komplikációval.

2022. júl. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy nem szeretnék műtétet, de kipróbáltam ezt az intim tornát es egyszerűen nem érzem azokat az izmokat, nem tudom elvégezni mert csak a hasamat és a fenekemet szorítom aminek pont hogy lazának kellene lennie.... vannak esetleg olyan krémek vagy valami ami még segíthet?
2022. júl. 15. 13:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Intim tornában is tud segíteni szakember.
2022. júl. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mostmár értem, rájöttem hogyan kell.
2022. júl. 20. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!