Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha kiábrándultatok a szexből,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiábrándultatok a szexből, ha megvonta a házastársatok, élettársatok és elvette a magabiztosságotokat, miként kezdtetek új viszonyba, miként lehet ebből felállni?

Figyelt kérdés

Évek óta megvonta nejem a szexet, arra hivatkozva, neki nincs már rá igénye. Minden, de mindent megpróbáltam, ő viszont hajthatatlan. Idővel belefásultam és elment a kedvem az egésztől. Sajnos még maszturbálásnál is az jut eszembe, minek fantáziálni, ha a valóság pocsék.

Miként lehet új viszont kezdeni, hogy lehetnék megint magabiztos, férfias? Ördögi kör ez, hiszen ha nem vagyok eléggé jó fellépésű, akkor nem kellek a nőknek, viszont, pozitív megerősítés nélkül, miként lehetnék összeszedett?



2022. júl. 22. 00:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Erre egy megoldás van, és mindjárt a feleséged fog rádmászni.
2022. júl. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Látjátok feleim ez van ha valaki beleragad egy sz.r mérgező, destruktív kapcsolatba! Gallyra vágja az önértékelését, önbecsülését (pedig férfi az illető).

Első körben zárt le ami van, ennyire ragaszkodni akarsz a sz.rhoz? Amíg benne vagy túl sokat nem tudsz domborítani mert folyamatosan kapni fogod a negatív impulzusokat. Egészen addig az önértékelésed, egyáltalán az esélyt hogy valaha is boldog legyél még az életben teljesen 0-ra ki nem játszod.

2022. júl. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Először is legyen vége a mérgező kapcsolatodnak, minden mérgező embert rakj ki az életedből. Kezdj el egy másik életet: találj egy neked tetsző sportot, egy új hobbit, étkezz egészségesen. Majd pedig kezdj el más emberekkel összeismerkedni. Legyen egy új baráti köröd. Utána pedig kezdj el nőkkel ismerkedni személyesen (!!). Így szépen fokozatosan visszajön az önbizalmad. Ha valaki kikosaraz, akkor pedig nem kell bánkódni. Úgyis lesz másik. Annyi nő van a földön.
2022. júl. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Ez mind nem ilyen egyszerű! "Dobd ki az életedből a mérgező társat!"

Nem tudjuk a kérdezőnek vannak-e gyerekei?(azokat mennyire szereti vagy sem?)

Nem tudjuk egy válás után milyen anyagi lehetőségei maradnak?

A mai viszonyok között egy válással nagyon könnyen elszegényedhet az ember.


Bár hasonló cipőben járok, nem tudok tuti megoldást .

Csinálj olyan programokat, olyan hobbit amikor emberek között lehetsz és ha csak lehet flörtölj! Ha néha pozitív visszajelzést kapsz (és most nem az ágyig eljutásról beszélek) akkor az az önbizalmadra is jó hatással lesz!


50F

2022. júl. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Pontosan 4-es, egyetértek veled. Itt olyan könnyen dobálóznak azzal az emberek, hogyha a partner sokáig nem szexel, dobjuk ki. Az se baj, ha utána apuka két hetente láthatja a gyerekét, akikkel imádják egymást, vagy messzebbre kell költöznie, esetleg a hitelrendezés miatt lakhatás nélkül marad mindkettő vagy egyikük. Bár olyan egyszerű lenne, nem lenne ennyi megromlott, megkeseredett házasság!
2022. júl. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Elváltak a szüleim, de mégis volt gyerekkorom. Apám egy utcával költözött arrébb. Amint külön mentek jó lett a kapcsolatuk. Általában azzal voltunk, aki éppen nem dolgozott, hogy egymásnak segítsenek, mivel itt 8-12-ig van 4,5 éves kortól ovi (bölcsi nincs) és suli 8-12-ig meg néhány nap 13-16 ig van. Szóval mindent meg lehet oldani, csak akarni kell. Nálunk sikerült. Apu 6-12-ig dolgozott. Anyu 9-17-ig. Szóval anyu indított minket suliba, apunál voltunk ebédszünetben és délután. Amíg nem költöztek szét, addig ölték egymást. Utána nagyon jó kapcsolatuk volt. Szóval sokszor többet segít a válás.
2022. júl. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kedves #6!

Megkérdezhetem mikor volt ez?

2022. júl. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Legkisebb tesóm alig 20 éves. Hatan vagyunk tesók. Én 29. 6 éves voltam a válásnál. Kb 23 éve váltak el, de a mai napig együtt szervezik a családi ünnepeket. Ja és a párjaik is ott vannak és azoknak a családjaik is. Szóval csak két kultúrált ember kell hozzá. Nekik jót tett az a kis távolság. Azóta nem veszekednek.
2022. júl. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Elnézést, elírtam. Nem sokat aludtam a héten (összesen 16 órát). Szóval kb 9-10 éves voltam. 20 éve váltak el, a tesóm születése nem sokkal.
2022. júl. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ugorj be párokhoz harmadiknak
2022. aug. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!