Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a cikkről? Van alapja és tényleg minden nőnek és férfinak egyaránt így kéne tennie? Ez számít normálisnak?

Figyelt kérdés

Ez lenne az a cikk:


[link]


Csak nekem van némi kifogásom ezzel kapcsolatban?

Én nem így gondolom, persze jó dolog a szex én se vetem meg, de nekem valahogy nem ez a normális, vagy a helyes megközelítés.



2022. júl. 22. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Facebook?

Ez valami kamu beugratós link?...

Vagy van aki cikkeket ír facebook-ra?

2022. júl. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Röhejes. XD

Ha valaki szenved attól, hogy nincs szex, akkor keressen alkalmi kalandot. De nehogy már ez mindenkire érvényes legyen, mert SZERINTE az rossz, ha nincs szex. XD

Bocs, de én nem sajnálom, hogy nem fekszem le senkivel a pillanatnyi gyönyörért és inkább kivárom, hogy érzelmekkel, valódi élményben legyen részem... :))

2022. júl. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a farkammal gondolkozok, akkor igen, nagyon jó a cikk. De erkölcsileg rendkivül szomorú, ilyen felfogással már nem lehet igazi, tartós kapcsolatban élni.
2022. júl. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egyet értek a cikkel, és szerintem nincs semmi baj azzal amiről ír. Szexualitás az jár mindenkinek, nem csak azoknak akik párkapcsolatban vannak. Mindenkinek szüksége van rá, és nincs semmi rossz abban ha megéled az örömeidet valakivel. A szex az az örömszerzésről szól, ehhez nem kell valakivel párkapcsolatban lenni. A szexualitásnak ez nem feltétele, és nem feltétele annak sem hogy valakivel jól érzed magad. Nem leszel kisebb attól ha valakivel szexelsz mert jó vele együtt lenni.
2022. aug. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahány ember, annyi féle! Van akinek a félredugás belefér, van akinek a kézfogás is megcsalás.
2022. aug. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!