Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olyan lány van, aki csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan lány van, aki csak kiveri a pasiknak és nem szexel és nem orálozik?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor miért vagy így ezzel? És meddig van tervben így? Köszi a normális válaszokat, üziket!

2022. júl. 24. 17:23
1 2
 1/14 Meowka ***** válasza:
52%
Ha van is, nagyon sajnálom a párját.:(
2022. júl. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Biztos hogy van, de valszeg aszexuális és amit megtesz, azt is kizárólag a párja kedvéért teszi.
2022. júl. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
16%
Ha van szóljon én most úgysem akarnék mást.... 😉
2022. júl. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%
Engem pl ez nem zavarna.
2022. júl. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

igen, 24 éves vagyok, még szűz. eddig egy barátom volt, akinek zt mondtam hogy fél évig nem fekszem le vele. 5 hónap után szakítottunk és nagyon örülök neki, hogy nem feküdtem le vele. megismertem valaki mást, és rájöttem, hogy korábban nem is voltam szerelmes, de őt nagyon szeretem. rendkívül kívánjuk egymást és kb 3 hét járás után volt petting és azóta rendszeresen kiverem neki, leszopom. imádom, ahogy élvez, imádom, ahogy közben rámnéz, imádom, hogy Őneki örömet okozok.

a kettesnek nincs igaza, aszexuális nem vagyok, csak olyan lelki gátlásaim vannak, amik miatt fizikailag rettenet fájna a szex, ezért amí] kcisit több bizalom kialakul, addig várok. ez lehet még két hét vagy még 2 hónap is. kívánom, szeretem, a testem készen áll, de a lelkem nem

addig viszont semmi jogom megvonni Tőle az örömet

(ne írjatok privátot)

2022. júl. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Vannak ilyen lányok. Én többet is ismerek. Van aki az igazival akar csak többet, mások vallásosak. Olyan is van, akinek vaginizmusa van. Egyet pedig ismerek, aki aszexuális. Ő a párja miatt megteszi.
2022. júl. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%

kb 13 és 16 éves korom között voltam ilyen, addig nem szexeltem senkivel, de sok fiúnak kivertem. Egyrészt mert örömet akartam okozni és tudtam hogy a tini fiúk folyton kanosak, másrészt mert valamiért tetszett nekem.

Aztán később rájöttem hogy más dolgok is tetszenek...

2022. júl. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
Én ilyesmi vagyok. Én a kézimunkát, orálozás számomra simán belefér az ismerkedési fázisba. Több okból is... pl. így csekkolom a méretet. És nem kezdek bele a járásba egy mikró pénisszel.
2022. júl. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
7%

"így csekkolom a méretet"


A fényképezős telók és internet korában :))

Viszont engem is csekkolhatnál :P


37F 18/5,5

2022. júl. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
41%
#9 8-cas vagyok. És abban mi a jó? Beszélgetünk, kérek egy képet a falloszáról és ha nem tetszik, akkor del? :) Én megundorodtam ettől a netes világtól már, szeretem a személyes találkozót, a kémiát, a hangulatot. Az illatokat, az érintéseket....
2022. júl. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!