Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Eltitkolta hogy biszexuális,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltitkolta hogy biszexuális, és nem hagyott nekem választási lehetőséget? Mit lehet kezdeni ezzel a helyzettel, amit bennem okozott?

Figyelt kérdés
A férfi, akivel 2 évet voltam (nem éltünk együtt) eltitkolta előlem hogy biszexuális. Ha tudom hogy az, nem jöttem volna össze vele, nem szexeltem volna vele, nem akartam volna kapcsolatot vele. Felőlem nyugodtam mondhattok homo vagy bifóbnak, egyik sem vagyok, felőlem azt csinálnak amit akarnak, de én nem akartam volna biszex férfit kapcsolatra, és szexet sem vele. Vannak nők akiket nem zavar ha a férfi biszex, és volt is már férfiakkal, engem viszont igen. Ha elmo dta volna hogy az, ha nem titkolózik, akkor lett volna lehetőségem nemet mondani a kapcsolatra, de így becsapva érzem magam, és megvezetve is. Értem én hogy egyenlő jogokat akarnak, igazuk is van, de akkor előttem miért titkolózott? Az esélyegyenlőtlen volt, mert nem tudtam róla. Úgy derült ki hogy az, hogy feltűnt amikor férfi társaságban megváltozott. A lábait nőiesen keresztbe tette, a hangszíne, minden megváltozott. Amikor már az is feltűnt, hogy a Prideért rajong, hogy a coming outolt hírességeket imádja, és hogy mellettem nőket és férfiakat is bolondít, akkor leültem vele, és megkérdeztem megcsalt-e, vagy hogy nincs-e vonzódása férfiak felé is. Tagadta. Azt mondta mit képzelek róla, és engem kezdett hibáztatni. Még nekem lett bűntudatom, hogy biztos képzelem ezt az egészet. Aztán megkérdeztem, miért van az hogy a szexben ami egyszer jó, az legközelebb nem, és sosem tudhatom hogy ami ezelőtt jó volt, az legközelebb is az lesz-e neki, vagy fordítva. A szexben is kiszámíthatatlan, labilis volt. Aztán elkezdett nagyon durván semmibe venni, pedig semmi rosszat nem tettem vagy mondtam. Eltűnt hirtelen, majd amikor előkerült, azt mondta igazam volt, ő a férfiakat is szereti, és hogy mellettem szexelt férfiakkal csoportszexben, és hogy mellettem párhuzamosan egy biszex nővel is kialakított kapcsolatot. Majd megmondta, nem tud tovább színlelni, ő nem szereti a csak heteró nőket. Neki vagy meleg férfi kell, vagy biszex nő, de a heteró nőkkel nem tud mit kezdeni. Teljesen padlóra kerültem. Szakítottam. Ha tudom hogy biszex, ha az elején elmondja, akkor mivel nekem meg biszex férfi nem kell, nem pazaroltam volna el 2 évet a vele való kapcsolatra. Lényegében akaratom azaz szabad választási jogomat semmibe véve átgázolt rajtam 2 éven keresztül. Szexuális önbizalmam kb nullára tette, ő pedig most vígan éli életét biszex nőkkel és meleg férfiakkal. Nagyon megalázva érzem magam szexuálisan is, emberként is, és nőként is. Ti hogyan kezelnétek ezt a helyzetet?
2022. júl. 24. 17:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%

Undorító egy ember, hogy még csalt is, nem egy de több és csoportszexbe! Menj el és vizsgáltasd ki magad, mert lehet hogy elkaptál valamit ettől a gerinctelen bi pondrótól.

Vannak betegségek amik hónapokig lappanganak!

2022. júl. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
42%

Sehogy, erről nem te tehetsz.

Legközelebb hamarabb észre fogod venni a jeleket.

2022. júl. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Milyen jeleket? Azon kívül amiket leírtam semmi jele nem volt. Azok is kb 3 hónapja kezdtek "látványosak" lenni. Én bíztam benne, szerettem őt. És igenis ráment erre a szexualitásom is, mert a szexuális önbizalmam nulla lett, és már félek attól ha majd vmikor összejövök valakivel, akkor nehogy az is ilyen rejtőző biszex legyen. Előre szorongok ettől.
2022. júl. 24. 17:57
 4/21 anonim ***** válasza:
29%

Pedig ez azért valamilyen szinten homofóbia. Ha tudod róla, akkor fúúj, nem kell, de ha nem tudod róla, akkor meg teszed is szét a lábad? De nézzük az érzelmi oldalát is! Csak az változtatott bármit is, hogy megtudtad ennek a tényét. Ameddig nem tudtál róla, addig volt bármilyen látható, érezhető negatív hatása a biszex mivoltának? Na, ugye, hogy nem.

Ettől függetlenül én alapvető dolognak gondolnám, hogy az ilyesmiket tisztázzuk még a kapcsolat legelején.

2022. júl. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%

Ebben a sztoriban nem az a legnagyobb gond, hogy bi vagy hogy nem mondta hogy az (ami önmagában is elég nagy probléma), hanem hogy

1. figyelmen kívül hagyta a problémádat. Rossz a kommunikáció, invalidálja az érzéseidet, ez szakítóok (legalább annyira mint hogy hazudott az identitásáról)

2. megcsalt többször sokféle módon

3. veszélyeztette az egészséged (ki tudja miket szedett össze)


Pszichológus. Lehet hogy fel tudod dolgozni egyedül, de minek pazarolnál el több időt, ha így gyorsabban jössz rendbe?


Kitartást kívánok és bátorságot ahhoz, hogy segítséget kérj. Nem ciki.

2022. júl. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Heteróként csak akkor nem vagyok homofób ha leszek biszexel? Hova tart ez a világ? Nem választhatom meg, hogy én akarok-e biszexel lenni vagy sem? Ehhez nincs jogom?
2022. júl. 24. 18:00
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

pszichológus erősen ajánlott

igazad van, de ezt rendbe kell tenni magadban

2022. júl. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Annyira inkorrektnek és megalázónak érzem, hogy úgy mentem bele valamibe, hogy választási lehetőségem sem volt. Azt sem értett hogy az a gond hogy heteró nő vagyok? Aztán azt sem értettem, hogy látom ugyanolyan jogokat akarnak (hangsúlyozom ez részükről jogos, egyet értek vele) de mivel előttem titkolva volt a biszexualitás, így hol voltak az én jogaim? Millió kérdés és szorongás kering bennem.
2022. júl. 24. 18:13
 9/21 anonim ***** válasza:
20%
Ennyi erővel bárki sírhatna itt, hogy átverték, megalázták stb. Hidd el, nem te vagy az egyetlen, és nem lesz különlegesebb a fájdalmad csak azért, mert pont bi. Szedd össze magad, állj talpra egy kis gyászolás utàn, mint mindenki más. Ha nem megy, pszichológus. De ezért kár kérdést kiírni.
2022. júl. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
9-es ennyire nem érted? Nem adott válsztási jogot arra hogy eldöntsem akarok-e biszexel kapcsolatot vagy sem, mert eltitkolta! És akkor hallom hogy az emberi jogokról beszélnek... egyszerűen annyira szürreális és ellentmondásos az egész, hogy nem tudom összerakni. Az ő szexualitása számít neki, az enyém meg nem? Az ő szexuális és emberi jogai számítanak, de az enyém nem?
2022. júl. 24. 18:26
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!