Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak nekem nincs szerencsém...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem nincs szerencsém vagy tényleg ennyi lógó mellű fiatal 20 éves lány van? Már a 6. kapásom volt tavasz óta és mindnek lógótt. Régebben évente 1-be jó ha belefutottam.

Figyelt kérdés
üres tejes zacsik
2022. júl. 24. 19:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%

Sajna ilyen a gravitáció :) előbb-utóbb ilyenek lesznek


L

2022. júl. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
A nagy mell atka, meg a rendszertelen testsulyingadozase
2022. júl. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
75%
Remélem, ilyen primitív suttyó ezentúl csak szakállas, szőrös pasasokat fog kifogni, ;)
2022. júl. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

ez pont olyan mintha én kérdezném hogy tényleg nincs senkinek egy normális pénisze?

a mell lóg, ha nem lóg, akkor avgy genetiki lottó vagy plsztika

2022. júl. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
4-es mit takar a normális pénisz?
2022. júl. 24. 20:04
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

#5

15,5 cm, 5 cm átmérő, feszes herék, erőteljes nedvesedés, teljesen egyenes

de nem ez a lényeg, ez csak példa arra, hogy olyan dolgot rósz fel a nőknek, amiről abszolút nem tehetnek, genetikusan meg vn határozva

ha nem hordanánk melltartót, akkor nem gyengülnének el az izmok és nem lógnának. de akkor az lenne a baj, hogy miért üt át a mellbimbója minden nőnek a ruhán

tehát fogd fel, hogy neked tetszhet a nem lógó mell, de ne csodálkozz, h alig találsz, mert genetikusan a legtöbbünknek lóg. ez ugyanolyn hsonlt, minthogy genetikusan a legtöbb palinak nem pontosan a fent leírt a pénisze. és erről ti ugyanúgy nem tehettek

2022. júl. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát alapvetően e hozzáállás alapján neked max egy faodút ajánlanék.
2022. júl. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
87%
A kérdésedből úgy tűnik, hogy nincs reális képed a mellekről. Amit te lógó mellnek látsz, az jó eséllyel egy átlagos, csupán minimálisan lógó, tök normális, természetes mell lehet. Amilyet elvárnál, az viszont vagy plasztikázott, vagy ritka szerencsés genetikával megáldott nő melle lehet.
2022. júl. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Gymnospermatophyta ***** válasza:
83%
8: Én is erre gondolok. Nagyon sok szép, természetes, nagyobb mell van. De lehet a kérdezőnek azok is csúnyalógósok lennének. Valószínűleg nagyon máshol van nekünk és neki a "túllógós" határ.
2022. júl. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
6-os és 15 cm-es és 5,5 cm-es pénisz? Kicsit görbe. 8as konkrétan lógnak a mellek. Nem tök feszeshez hasonlítom, nyugi.
2022. júl. 24. 21:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!