Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy 25-30-40 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy 25-30-40 éves férfiak ilyen 14-16 évesekkel dugnak?

Figyelt kérdés
Prűd vagyok, ha én ezt elítélem.

júl. 25. 23:54
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Prűd vagyok, ha én ezt elítélem?*
júl. 25. 23:55
 2/34 anonim ***** válasza:
74%

Nem dugnak velük

Nagyritkán elődurdul, de nem jellemző.

júl. 25. 23:57
 3/34 anonim ***** válasza:
59%
Nem vagy prűd, ha 25 éves dug 14 évest, vagy 40 éves 16 évest. Ettől jogszabály még nem tiltja, de mondjuk szerintem sem teljesen okés dolog - de az ő dolguk.
 4/34 Lazy Lover ***** válasza:
61%
Kinek mi a normális
Panarom Bebi és baba masszázsolajok
 5/34 anonim ***** válasza:
71%

Normális lehet annak aki ebben benne van.

Nekem furcsa és nem teljesen normális ez. Mert nagyon hamar megérnek a mai tinik, és lehet teljesen készen tudna állni fejben a szexre, de egy 14 éves teste még mindig egy gyerekére hasonlít és aki erre felizgul, az nálam beteg egy ember.

6/34 anonim ***** válasza:
43%
14 éves esetében egyáltalán nem normális és nem, nem vagy prűd, ezt csak azok akarják elhitetni az emberrel, akik nem képesek felfogni, hogy egy ennyi idős lány még bőven gyerek, egy fejlődő szervezet, most érik, keresi önmagát, nincs kiforrott személyisége főleg egy 14 évesnek, nem tud felelősségteljes döntést hozni, hiába néz ki idősebbnek, hiába akar szexelni, egy felnőtt embernek nem kéne egy kamasz egészséges pszichoszexuális fejlődését ily önző módon kihasználni ezzel befolyásolni szexualitását, de sajnos az ember ösztönlény, úgysem érti meg ezt, ezeknek a "férfiaknak" csak az számít, hogy nekik jó legyen, az hogy a lány mennyit sérül nem számít. De a 16 éves is fura, ő már lehet érettebb, de 21-22 évessel simán belefér, egy 30-40 éves egy puncin kívül nem tudom mit lát benne.
júl. 26. 00:11
 7/34 anonim ***** válasza:
47%
Elítélheted, de attól még ez egy létező dolog marad!
júl. 26. 00:26
Kvízjáték online és ingyenes
 8/34 anonim ***** válasza:
84%

Ő itt Józsi. 16 évesen csak a lányok után futkosott, de mindegyik elutasította. Se menő nem volt, se jóképű, de annál kövérebb. Józsi felnőtt, elvégezte a tanulmányait, lefogyott és egyben kigyúrta magát, talált egy jó fizető állást.

Már közel 30 volt mire elvesztette a szűzességét. Már 35 volt, mire tapadtak rá a nők. Saját lakás, luxusautó, mindene megvolt...... és amikor betöltötte a 40. életkorát, úgy érezte, hogy valami kimaradt az életéből...

Egy fiatal 16 éves lány, akinek még selymes a bőre és ártatlan a lelke. Akinek még látszik a szikra a szemében és nem a család, gyerekszülés, menopauza tölti ki a gondolatait. Pont olyasfajta, aki egykor kigúnyolta és elutasította, de most már ő az a férfi, aki válogat a lehetőségek közül. Hát Józsi nem habozik sokat és talál egy csinos 16-ost apuci komplexxussal. Úgy meghúzza a kiscsajt, hogy a fülei is ketté állnak. Nagy a korkülönbség, erkölcstelennek számít az egész, de mégis igényli a lány az érett kolbászt. És hogy mit hoz a jövő? Ki tudja...

The End

júl. 26. 02:48
 9/34 anonim ***** válasza:
0%
Igen. 41/F
júl. 26. 05:52
 10/34 Istvan485 ***** válasza:
43%
En is meghuznak egy tini puncit!!!
júl. 26. 06:40
1 2 3 4
Idősebbek is elkezdhetik online és ingyenes rejtvényfejtő játékunkat

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2022, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!