Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy 25-30-40 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy 25-30-40 éves férfiak ilyen 14-16 évesekkel dugnak?

Figyelt kérdés
Prűd vagyok, ha én ezt elítélem.

2022. júl. 25. 23:54
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
35%
Úristen 27-es (és 20-as egy és ugyanaz a személy, ugye?). Meg amit privátban odahánytál OP-nek... te tényleg valami 40 éves szűz lehetsz.
2022. júl. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 Akis_hamis ***** válasza:
45%

Mindig ezzel az agyi kapacitással próbálsz hergelni, de te szimplán hülye vagy. Egy elba szott korcs, aki csak képen látott pinát, sosem jutott egynek a közelébe sem.

Attól még, hogy itt mindenkit hülyének nézel, attól még itt te vagy a gyökér. Menj el egy fizetőshöz (már ha vállal ilyen kretént) és akkor legalább látsz közelről pinát. De gyanítom, hogy kezdeni nem tudsz vele semmit.

2022. júl. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 Istvan485 ***** válasza:
Szerintem sok lany csinalna akkar plusz zebpenzert is !!!!
2022. júl. 27. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Hiába ítéled el, attól még ez a dolog, ez a jelenség megmarad! Főleg most a szünidőben!
2022. júl. 27. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!