Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Magyarországon alkalmi szexre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon alkalmi szexre mekkora esély van?

Figyelt kérdés
Én eddig akárhányszor kerestem valakit chathun, társkeresőkön, én sose találtam olyat, aki nem lett volna kamu vagy nem lakott volna a világ másik végén vagy nem kért volna pénzt. Élőben viszont még nem próbálkoztam, de ott mondjuk nem is tudom, hogy hogyan, kiknél próbálkozzak.

2022. júl. 26. 00:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
Atyaisten, hogy lehet ilyen kérdést feltenni de kajakra? Teljesen kiégek, a hőség kezd megártani tényleg.
2022. júl. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Jó, maga a kérdés tényleg ratyi lett, elismerem.

Akkor inkább úgy kérdezem, hogy hol tudnék találni alkalmis lányt Mo.-n, aki nem kamu stb.?

2022. júl. 26. 00:17
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen kiszámíthatatlan! Lásd a tegnap 19.49-kor feltett kérdést!
2022. júl. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
74%
Ez az ország úgy működik, hogy összejösztök dugtok 1x és vége, kb a többség ezt csinálja, nincs kivétel hogy a pasik meg a csajok rosszak, itt ez a szenny a többség.
2022. júl. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

4: Teljesen más az, amikor élvezeti szándékból akar összejönni valaki (egy alkalmira) egy csajjal/pasival, minthogy elhiteti a másikkal, hogy akar a párja lenni, azt közben csak egy szexet akar. Na az a bunkóság szerintem. Valótlan érzelmekkel feltölti a másikat egy szexért cserébe, majd jól ott hagyja egy ''megvolt''tal.


Én speciel most csak egy partnert szeretnék, akivel együtt kitölthetnénk a kaland vágyainkat.

Nem kell itt most lenézni ezért, mert dugni van kedvem. Én is ember vagyok, nekem is lehetnek különböző vágyaim, akár ilyenek is.

Az én vágyaim miatt is jöttem fel ide érdeklődni, hogy nem tudtok-e segíteni, akinek van valami információja ezzel kapcsolatosan.

Köszi, jó éjt.

2022. júl. 26. 02:04
 6/21 anonim ***** válasza:
5. De az nem menő hisz ő nem olyan az esetek többségében.
2022. júl. 26. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
69%
Nekem is az a tapasztalatom, hogy vagy kamusakat vagy mindig olyan nőket találok online, akik az ország másik végében élnek. Az elmúlt 2 hétben 2 nővel is beszélgettem, képeket cseréltünk, beleéltük magunkat a dologba, de a végén úgy döntöttem, hogy nem akarok 100+ kilómétereket utazni oda-vissza egy dugásért. Hát ez van.
2022. júl. 26. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondjuk nem neten kell próbálni, kezdésnek...
2022. júl. 26. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Élő én kell keresni.

Persze az csak annak megy, akinek a csajozás is nagyon megy.

2022. júl. 26. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

#9

Élőben.

Autocorrect, bocs.

2022. júl. 26. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!