Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a megoldas az ellen, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldas az ellen, ha mar a munkamra sem tudok koncentralni a folyamatos szexualis vagyaim miatt?

Figyelt kérdés
Elegge ki vagyok ehezve, honapok ota nem voltam lannyal, es nincs is nagyon eselyem erre a kozeljovoben. Max fizetos lannyal tudnam megoldani, de valojaban szerintem az nem is olyan, ami ki tudna rendesen elegiteni. Maszturbalni naponta 3x szoktam kb, de az is csak rovidtavon segit. Van valami megoldas erre? Valamivel elterelni a figyelmem? Vagy csokkenteni valahogy a libidomon?

2022. júl. 27. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Mondj fel.
2022. júl. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1-es: hmmm, vegul is ez is lehet megoldas, de akkor atfogalmaznam: "Mi az a megoldas, amivel nem halok ehen es tehetek az ellen, ha mar a munkamra sem tudok koncentralni a folyamatos szexualis vagyaim miatt?".
2022. júl. 27. 14:19
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
Nem igaz, hogy nem találsz egy alkalmi ribit, annyi van belőlük, Dunát lehetne velük rekeszteni.
2022. júl. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%
Most akkor éhes vagy, vagy kanos?
2022. júl. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hol? ;) De amugy ez ugy is ervenyes, ha nem vagy jokepu? Kicsit ugy erzem, hogy en is olyan vagyok, aki ha egy jol sikerult kepet rak fel magarol FB-ra, az ismerosei rogton odakommentelik, hogy "ez de jo kep", kozben meg egy vadidegen ertetlenkedik, hogy lehet ezt a csufsagot ennyire lajkolni...
2022. júl. 27. 14:27
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Ha napi 3x maszturbálsz és még így is ki vagy éhezve, akkor keress fel egy orvost.
2022. júl. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Arra nem gondoltál, hogy keress egy lányt? Párkapcsolat, vagy valami?
2022. júl. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Velem is előfordul ilyen állapot barátnőm mellett, amikor nem tudunk valami miatt szexelni. Ilyenkor rajtam csak az segít ha türelmes vagyok és pár napon belül szexelünk.

Szerintem meg kellene próbálnod ismerkedni, hátha összejön egy csaj.

2022. júl. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Probaltam tarskeresoket, nem nagyon matchel velem senki. Pedig volt olyan periodusom, hogy mindenkit jobbra huztam gold accounttal. :D Ennek ellenere csak 1-2 match lett, akiknel nagyot kellett nyelnem, mielott irtam rajuk, de meg ok sem irtak vissza... 🤣
2022. júl. 27. 17:27
 10/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg itt, van ezer és egy féle oldal ahol lehet lányt találni, barátnőt. Amúgy meg ne legyenek nagy elvarasaid, add lejjebb, úgyis csak a puncija kell majd.
2022. júl. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!