Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A többség miért takarja magát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A többség miért takarja magát a fiúöltözőben?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha odanéz valaki, akkor az magát minősíti, nem? Akkor meg? Mit kell szégyellni?

2022. júl. 28. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sose takargatom magam
2022. júl. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Fél, hogy más férfi meglátja a farkát. De nem tudom mi gond van ezzel. Azért vannak külön férfi és női öltözők, hogy ne kelljen takargatni.


Még ha oda is néz valaki (jó, nem arról beszélek, hogy más farkát kell bámulni folyamatosan) az sem baj, végülis nem lehet csukott szemmel közlekedni az öltözőben.

2022. júl. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem takargatom magam, de nem is mutogatom. Ha valaki nagyon bámulni akar azt pont lesz.rom, csak ne jöjjön közelebb.
2022. júl. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
Öcsi, ha te ezen filózol akkor a kérdésedet nem a hetero kategóriába kellett volna írnod.
2022. júl. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező: hány éves vagy ?
2022. júl. 29. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mert szégyenlősek

Sokan le se mernek zuhanyozni

2022. júl. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ember "gyárilag" cseppet sem szégyenlős és egyáltalán nem szégyenli magát meztelenül. A kisebb gyerekek még a legnagyobb nyugalomban képesek meztelenül játszani egy strandon. A szégyenlősség tanult dolog. A felnőttek viselkedési mintáiból, illetve szóbeli megnyilvánulásaiból lassanként alakul ki a gyerekben szégyenlősség. Vastagon benne van a nevelés, hogy mi illik és mi nem illik. Ehhez jön hozzá, ha esetleg a saját családjában tabu egymást meztelenül megpillantani. Kamasz korára a legtöbb menthetetlenül szégyenlőssé válik, amire a testi megváltozása még ráerősít. Ez a szégyenlősség aztán már egész életében elkíséri. Ugyanakkor sokan vannak, akik a kamaszkor múltával ráébrednek, hogy igazából semmi szégyellnivaló sincs a nemi szervén (sem). Ők lesznek, akik képesek levetkőzni a fiatalon beléjük oltott szégyenlősséget.
2022. júl. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én szoktam... Nem szeretném ha elvakítaná őket a szépségem és a nagyságom

... 😜🤣🤣🤣🤣🤣

2022. júl. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten nem takargatom. Mivel én is néha odalesek máséhoz, így nyugodtan nézzék az enyémet is, nekem izgató, ha más látja, vagy nézi.
2022. júl. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!