Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy hazas ferfi ha flortolget...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hazas ferfi ha flortolget masokkal, meg elkeri mas no szamat, akkor tuti megcsalna a feleseget?

Figyelt kérdés
2022. júl. 29. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Egyértelműen igen.
2022. júl. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Hát valószínűleg nem azért kérte el mert az ógörög irodalomról akar vele értekezni 😂
2022. júl. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Én szoktam de nem. Most abban hogy bokolsz valakinek meg beszélni akarsz vele mi van abban. Srácok egymás között is mondják, hogy bszod de nagy karod van. Mégse kapnám be az uborkát.
2022. júl. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Nálam mondjuk nem, mert én nagy egoista ember vagyok és ilyenkor elhiszem, hogy én vagyok a Jani, de nem csalnám meg a feleségem.
2022. júl. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Bírom ha valaki leírja hogy ő milyen, hogy nála ez nem fog tovább mennia flörtölgetésnél egyből le van pontozva amikor az ő valóságát írja le 😂 Mintha mindenki csak azt akarná hallani, hogy ja - már a kontakt megszerzése után fűzöm a csajt... 😀
2022. júl. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Némelyik csalja is.
2022. júl. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem
2022. júl. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!