Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy férfinak sokáig nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinak sokáig nem jött össze egyetlen nő sem, akkor a legjobb megoldás az, ha élete végeig prostizik?

Figyelt kérdés
2022. júl. 31. 22:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Igen.
2022. júl. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Kapja magát össze.
2022. júl. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Neki már késő, teljesen mindegy, hogy mit tesz.
2022. júl. 31. 22:38
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Miért ilyen biztos benne?
2022. júl. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

#3 ilyen hozzáállással tényleg

Egyébként meg kapja össze magát. Minimális igényesseg külsőleg és belsőleg is. No meg ténylegesen hivjon el nőket. Anélkül nehéz

2022. aug. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
istenem.. mennyi puhány pasi van.. velem pl soha nem mernek szóba állni. mindig nekem kell kezdeményezzek.. bámulnak utánnam néznek lájkolják az összes képem de hogy megszólítson egy is azt neeem. :D
2022. aug. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

a legjobb megoldas az ha elkezded felepiteni az onbizalmadat, es lesz csajod. 2 evvel ezelott ugyanigy voltam, csak en sosem prostiztam, de 6 evig nem nyultam nohoz. lassacskan elkezdtem elhinni hogy igenis el lehet erni mindent, kis pozitiv gondolkodas, es nem csak a noknek fog tetszeni, hanem meg tisztelni is fognak a munkatarsaid,egybol mosolyogni ha meglatnak, elore koszonni, stb. a 6 ev elteltevel L ruhameretbol XXL lettem, de megis magabiztosabb vagyok, es hidd el, az sokkal fontosabb mint a kinezet, mert a noknel a magabiztossag a nyero. bar parkapcsolatom nincs, de az elmult fel evben tobb kozom volt nokhoz mint a 6 gyaszos evemben.


29F

2022. aug. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
6 Ha megszólítják a nőket, jó eséllyel sz*rrá alázzák őket a barátnőikkel.
2022. aug. 5. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

8

6 vagyok én senkit sem szoktam megalázni.

2022. aug. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csatlakozzon harmadiknak házaspárhoz a feleség örömére.
2022. aug. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!