Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire szexi ez az argentin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szexi ez az argentin lány?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]



2022. aug. 3. 06:57
A kérdező szavazást indított:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
42 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Helyes. Legalábbis az én kis bébirépàm jelentős aktivitást mutat. 😇
2022. aug. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Az instán minden második csaj ilyen.

Ezek ebből élnek. Másra nem igen jók, csak mutogatni magukat, felszínesek. Buták. De külsőre tényleg ott vannak.

2022. aug. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ejj, ha még főzni is tudna...
2022. aug. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
3, de vödörrel a fején 8-9 lenne.
2022. aug. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Mkdir ***** válasza:
100%
Nem is értem, annyi minden szép és jó dolog van az életben, számtalan dolgot lehet csinálni de ezeknek a nőknek az életük annyi csak hogy mutogatják a testüket. És sajnos terjednek mint a pestis, a kislányok vakon követik őket. És egyre több nő is követi a példájukat. Elpazarolnak egy fél életet a semmire, csak hogy néhány juzer recskazhasson nyalcsorgatva a fotoikra. Szomorú, buta és ostoba jövő
2022. aug. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

#5

Miért mi lenne az ideális életpálya?

Elmenni az Audiba vagy a Suzukiba sor mellé?

Vagy legyen Elon Musk? De akkor vissza kérdezek hány olyan "minta embert" ismersz aki feltudott építeni egy Tesla szintű céget?

Vagy Mark Zuckerberg? Hány "minta embert" ismersz aki 22 éves dollár milliárdos lett?


Szerintem mindenki úgy éli az életét ahogy neki jó

2022. aug. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Mkdir ***** válasza:
100%
Sajnos fel sem fogtad, mit is írtam. Tudod a világ nem kocka. Tudod A sori munka és Elon Musk kozott még végtelenűl sok lehetőség rejlik az életben. Ha a pénz oldalárol nézed csak, akkor élsz egy semmitérő kiuresedett életet és elmúlsz úgy, hogy igazából a létezésednek sem volt semmi de semmi értelme csak szórtad a pénzt és mutogattad magad. Ennyit hagysz a jövőre? Ennyit tanítasz a világnak? Könnyed agytorna gyanánt gondolkozz hova vezet ez, ha még egyre több követőd lesz agyas?
2022. aug. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%

"Ennyit hagysz a jövőre"

Na mond tesó te mit hagysz a jövőre?

Alkottál bármit mint Musk, hogy nevedet 100-200 év múlva is emlegetni fogják?

Vagy mit értesz ez alatt.

"Ennyit tanítasz a világnak?"

Én benne vagyok, hogy Elon Musk legyen az új etalon. Én be ismerem, hogy senki vagyok. Egy nagy 0 hozzá képest. Vajon te képes vagy rá bro? 🙂

2022. aug. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Mkdir ***** válasza:
100%

Nem vagyok a tesód, a szöveged stílusábol meg valószínűleg egy taknyos 20 éves vagy hozzám képest. Másodszor a lényeget most sem sikerült megertened. A világon ezer módon lehet értékes az életed. Nem kell hozzá csúcsgazdagnak lenned.

Három, igen sok minden elmondhatok magamról az életben. A hobbim egyben a munkám is amit országosan is elismernek, előadóművészetben is otthon vagyok, sőt egyéb tudással is rendelkezem amit kamatoztatok. Ja és képzeld, nem vagyok szupergazdag.

Egyébként az első válaszomban nem megsérteni a többes szám első személlyel, csupán példának szántam hogy megértsd, mennyire leegyszerusítesz valamit.

2022. aug. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszenek a vörös szeplős ír jellegü csajok ezért csak 3-as.
2022. okt. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!