Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy masztizzak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy masztizzak?

Figyelt kérdés
Pár nap múlva megyek Szöulba 2 hétre a koreai barátaimhoz, náluk fogok lakni, külön élnek már a szüleiktől, csak mi leszünk hárman. Barátom hívott meg magukhoz, itt ismerkedtem össze vele, (Nem a párom, nincs társam, csak barátok vagyunk) viszont a tesóját (lány), még nem láttam élőben. És ők szerintem azért zárkozottak ilyen téren. Egy maszti nálam 10-20 perc, szeretem, ha csend van körülöttem, nem kell félni attól, hogy lebukok. Namost, csak fekve megy, így fürdőszoba kizárva, kicsi a lakás ahova megyünk, szóval biztosan nem fogok külön aludni. Várjam meg, míg elalszanak? De akkor én mikor alszok? Én nincs pofám ott csinálni közöttük... Nyögni nem szoktam, az nem probléma. Ja, lány vagyok. Valami ötlet?

2022. aug. 3. 11:58
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy biztosan leharolnak majd, jarjuk a város, mindennap nem fogom csinálni, nem is kívánom amúgy se. De azért 3x-4x jó lenne 2 het alatt.
2022. aug. 3. 11:59
 2/19 A kérdező kommentje:
Persze nem vibrivel, csak az ujjaimmal.
2022. aug. 3. 12:00
 3/19 anonim ***** válasza:
27%
Majdnem azt mondtam, dugd meg a hugát, de neked az nehezen menne. Viszont ott a srác. Így nem kell masztizni. Amúgy nem lehetsz ennyire ösztönlény, hogy ne bírd ki 1-2 hétig.
2022. aug. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
30%
Nézz kevesebb K-POP videoklippet és nem leszel így rákattanva a férfiatlan koreai nyekenyóka majmokra. És akkor talán nem találsz ki ilyen hülyeségeket sem. Leállhatnál már a fogyatékos koreai kitalált kérdéseiddel, baromi uncsik már...
2022. aug. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem ertem miről beszélsz, négyes. Én nem írtam ki semmilyen koreais kerdést, ezen kívül. Továbbá írtam, hogy erzelmi kapcsolat nincs közöttünk, csak barátni. Le semmiképpen nem fekszek le vele. A húgával se fogok masztizni. És persze, ha meghívtak, akkor elmegyek hozzájuk. Egyébként nem vagyok kpop b.zi, nem azért barátkoztunk össze, mert koreai... És nem is férfiatlan. Szerintem te élsz nagyon a kpop világában...
2022. aug. 3. 12:08
 6/19 A kérdező kommentje:
Én csak választ szeretnék kapni a kérdésemre.
2022. aug. 3. 12:08
 7/19 anonim ***** válasza:
84%

zuhanyzóban, vagy bírd ki 2 hétig

ha minden nap lesz program, nem fog hiányozni

2022. aug. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda komoly problémáid vannak :D

Minél kiéhezettebb leszel annál hamarabb fogsz eljutni a csúcsra. Ha nincs lehetőség akkor meg majd itthon csinálod - annál jobban fog esni.

2022. aug. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem, te a lánytesóval alszol majd egy szobában. Biztos lesz alkalmad simizni magad, amikor ő épp nincs ott, mert fürdik, kakil, ne adj' isten, dolgozik, vagy a barátaival van.
2022. aug. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Azt mondta a barátom, hogy a földön fogunk aludni, ( mert ők úgy szoktak), és mindhárman egy szobában! És együtt leszünk 2 hetig egész nap. Asszem erről lemondhatok:) De majd az élmények kárpotolnak!
2022. aug. 3. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!