Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, akik voltak már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, akik voltak már együtt fizikailag gyengébb pasival. Zavart? Fura volt? Vagy nem számít semmit?

Figyelt kérdés

2022. aug. 3. 15:15
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Mit jelent a fizikailag gyengébb? Az átlagnál pasinál gyengébb, az átlag nőknél gyengébb, nálam gyengébb?
2022. aug. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nálad gyengébbre gondoltam alapvetően, de a többi is jöhet
2022. aug. 3. 15:38
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem, ezt nem tudnám elviselni.
2022. aug. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Mivel én nem vagyok se testépítő se valamilyen élsportoló, ezért az zavarna ha sokkal gyengébb lenne nálam. Kisebb különbségek alapvetően nem érdekelnek.
2022. aug. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Volt hogy kb. ugyanakkora volt látszatra a fiú, de többet nyomott. Hát nem tudtam annyira férfinek nézni, csak amikor beindult és jól megb... ott.
2022. aug. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

12 évet küzdősportoltam egyre keményebb műfajokban (karate, majd krav-maga). El kellett fogadnom, hogy a pasik jelentős része gyengébb nálam, még ha ez nem is látszik rajtuk elsőre, az elején fura volt, de megtanultam inkább a jellemet figyelni.


Viszont szeretek néha irányítani is az ágyban, és a pasik nagy része amúgy ezt élvezi is, ha néha nekiesek, leteperem, és szinte "megerőszakolom" :P


Persze nem mindig ilyen a szex.

2022. aug. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek az eddigi válaszokat!


6-os, mi a helyzet a nagyon gyenge pasikkal, akiken ez egyből látszik? Gondolom elég óvatosnak kell lenned, hogy nehogy baja legyen? Ha jól értem, akkor alapvetően nem jön be, hogy erősebb vagy a pasiknál, de hozzászoktál és most már tetszik is? Remélem nem veszed vallatásnak 😅

2022. aug. 4. 11:28
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Úgy valahogy, hozzászoktam, és van ami tetszik is benne :)


Néha egy-egy estére volt, hogy befűzettem magam kifejezetten gyengécske alkatú pasikkal, mikor nagyon kancás voltam, és nagyon ki akartam élni valakin a lehengerlős énemet. Asszem élvezték :D

2022. aug. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8: És mi a helyzet az olyan pasikkal, akik nem látszanak kifejezetten gyengének? Őket is szereted lehengerelni?:)
2022. aug. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
8-as, hosszabb távra már inkább zavarna? Vagy abban az esetben nem számít egyáltalán?
2022. aug. 4. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!