Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezzel mit akarhat? L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel mit akarhat? L

Figyelt kérdés
99% hogy tetszem egy ferfinak, de mostanaban nem nagyon beszelunk, nem keres annyira. Szerintem o is latja, hogy kedvelem. De amikor igy random amikor osszetalalkozunk akkor ugy vegigmeri a labaim, combom vagy hasonlo hogy direkt lassam/eszrevegyem es kozben mosolyog ram. Amikor rovidebb poloban meg testhez simulo nadrag volt rajtam, akkor konkretan a p...mra nezett (nem, nem latszott at).
2022. aug. 4. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Megd♢gni. Csak lehet van barátnője, es próbál hűséges maradni
2022. aug. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Szimpla hátsószándéktól mentes gyönyörködés.

Nekem is szokott olyan lenni, hogy valahol meglátok egy csajt, és kicsit rajtamarad a szemem. Hogy miért? Hát azért, mert ingyen van, és nem tilos. (Még...)

Aki akar is a másiktól valamit, az oda is fog hozzá menni érdeklődni. :D

2022. aug. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Megnézi a fiatal tinip.ncikát, mert szeme attól még van hogy nem akar megbúbolni. Wazze' a kolleganőim is megskubizom (persze nem direktben zavaróan), de egyiket sem fogom megtekerni, sem a szomszédom lányát - és még így szépen hosszan lehetne a sort folytatni. Látsz mert nem vagy vak, de attól még nem fogsz mindenkit megtöcskölni.
2022. aug. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Majd azért szólj ha meguntad vagy esetleg kifogytál az ilyen kérdésekből🥱🥱 az előzőeknél is kaptál bőven választ, ennyire nem lehetsz sötét.
2022. aug. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

A napokban volt már néhány hasonló témájú kérdés, kb. olyasmik, mint "Ez most mi? L", "Ez mit jelent? L", "(akármi)? L".

Lehet, hogy te nem is 'L' vagy, hanem a bénán nyomuló creep kollega.

2022. aug. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
#5 nem biztos hogy troll, van egy visszatérő kérdező aki ugyanazt a "mire gondolt amikor nézett" nézett típusú kérdést írja ki majd' minden nap, bár se szeri se száma a gondolatolvasó kérdéseknek (csak azt nem tudom a tinikérdések miért a szexualitás kategóriában vannak)
2022. aug. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%
Végre más is észrevette rajtam kívül, hogy napi szinten 500 ilyen kérdést ír ki a tag...
2022. aug. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!