Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Miert vagytok ilyenek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miert vagytok ilyenek?

Figyelt kérdés
Megértem, hogy gumit húzni nem a legjobb, de hiddjetek el, a lányoknak sem. Mi is érezzük, pontosabban nem érezzük úgy, mint nélküle. De ha egy lány fogamzásgátlót szed, vagy nem szedhet, vagy nem akar szedni, miért gondoljátok azt, hogy nektek nincs felellősségetek? Gyógyszert szedni csak nektek egyszerű... Mellékhatások, hormonális problémák, későbbi kihatása a szervezetedre... Ti ezt bevállalnátok? Na, de a lényeg, hogy ha nem húztok óvszert, csak az elvezeteket érzitek és becsúszik egy baba, miért léptek le? Miért nem vállajátok fel a gyereket? Ja, férfiként írom ezt!!!

2022. aug. 4. 15:55
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
50%

Hé kérdező! Miért írsz ki ilyen provokatív kérdést?

Nem minden férfi egyforma. Az, hogy téged egy hegyi bunkó vágott gerincre és jól össze is AIDSezett gumi nélkül, az egy rendkívüli eset.


Melleslg a második-harmadik mondatban ugy irsz, hogy csaj vagy. Most akkor döntsd már el:


[link]


Egyébként nekem is van problémáim az óvszerrel, egyszerűen rontja az intimitás élményét. Fizikailag is rossz érzés, jó méretűt és anyagút sem találni mindig mindenhol (Durex közt egyik sem jó az anyaga miatt). De attól még felhúzom, és megszexelem, a csajt meg az óvszer szexeli meg. Magyarán egy organikus dildót csinálok a péniszemből. Ráadásul félautomatát 🤣 Sajnos ez ilyen, egyszeres indirekcióval közösül két ember, ha gumizik.


De..! Még mindig inkább óvszer, sem mint teherbe esés, vagy ejtés. Bár megjegyzem, tartós kapcsolatban nekem elég jól bevált a megszakításos közösülés. Nem szivárgok, nincs előondómm (ha van is, az rendkívül kevés).


Egyébként van még sok féle módszer. Például a spermicid hüvelykúp, tabletta, krém, kapszula. Próbáltam már 2× is, egymás közt több mint 10 év különbséggel. elsőre a csaj utálta.


Legutóbbi esetben pedig mind a ketten utáltuk, mert csipett, mart. Engem és a partnert is ejakuláció után.



Ismétlem: Ez a kérdés PROVOKATIV

2022. aug. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nem csak óvszer, vagy tabletta van.
2022. aug. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!