Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, gondoltatok már arra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, gondoltatok már arra hogy jó lenne ha lenne valaki anyagilag támogat titeket?

Figyelt kérdés
Akár úgy mint egy sugardaddy.

2022. aug. 7. 11:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Pedig egyszer kaptam ilyen ajánlatot havi 300 költő pénz ha haza megyek Írországból.
2022. aug. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Gondoltam rá nagyon sokszor, mert kellene a pénz. De nem tudom, hogy utána tükörbe tudnék-e nézni vagy utána jó/ teljes értékű embernek gondolnám-e magam. Igazából így ki vagyok békülve magammal és nem akarom ilyen hülyeséggel elrontani.
2022. aug. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Kaptam már ajánlatot. Legalább heti 1x elégítsem ki a pasit orálisan, de nem mentem bele.
2022. aug. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
A pénznek mindenki örülne, de ettől a nők többsége nem akar k.rva lenni.
2022. aug. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
Nem kérünk köszi!
2022. aug. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon örülnék, ha valaki csak úgy támogatna anyagilag a semmiért cserébe. :D Más módon a munkahely is támogat: eladom az időmet és energiámat nekik a pénzükért cserébe. Szexuális vagy ahhoz kapcsolódó szolgáltatást nem szeretnék nyújtani, az macerásabb, mint egy átlag munkahelyen elb-szni az időmet.
2022. aug. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Bizony, hogy gondoltam.

65/csaj

2022. aug. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
15%

igen

De itt nem keresek sugar daddy-t

2022. aug. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!