Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, önkielégítésnél a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, önkielégítésnél a csiklót szeretitek izgatni, vagy inkább ujjazni magatokat ? Vagy mindkettő ? Vagy mikor ez mikor az ?

Figyelt kérdés
Mitől függ, hogy hogyan önkielégítetek ?
2022. aug. 7. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Is-is, de inkább csikló. Hangulatfüggő.
2022. aug. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
csikló. mert ez esik jól.
2022. aug. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15%

Itt javában szüzek vannak, vagy olyanok akiknek életükben nem volt hüvelyi orgazmusuk. Pedig lehetne ez másként is, csak azért tenni is kéne, nem csak panaszkodni meg irigykedni 😌


Szóval kb 90% a csiklózásra fog szavazni.

2022. aug. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Rezgő vibrátor a csiklómra, közben a hüvelyemben is vibrátor, akkor élvezek a legnagyobbat.


De ha csak egyet lehetne mondani akkor csikló.

2022. aug. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább a csiklómat izgatom az ujjaimmal, időnként előveszem a vibrimet is.
2022. aug. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2%

Héé hölgyek!

Férfi vagyok. Ha már lepontoztok, akkor ne (vélelmezett) irigységből tegyétek, azt hiszem ez nem túl nagy elvárás.


Szóval itt van egy legitim casusbeli: akinek van komolyabb gátlástalan, gondja a szexualitással vagy a testével, esetleg reménytelennek érzi a helyzetét, annak szívesen segítek. "I've got the magic stick. I'm the love doctor"


Ja, és sok olyan nőnek okoztam már hüvelyi orgazmust, akinek az előttem lévő pasik nem tudtak.


Na MOST lehet lepontozni 😉


(15:10-es voltam)

2022. aug. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Sorry: akartam mondani "akinek van komolyabb gátláSA"
2022. aug. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

16:28

Apám, ekkora arccal hogy férsz ki az ajtón otthon?...

2022. aug. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!