Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok. Nektek bejön ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Nektek bejön ha egy srác sokat recskázik?

Figyelt kérdés

Mármint előtte mielőtt össze nem jöttetek állandóan verte meghúzta volna még a fában a lyukat is. Annyira kanos. Egy ilyen pasi jön be jobban?


Vagy a másik pasi, aki csak van magának és inkább szerelmet akar, nem is recskázik csak nagyon ritkán.



2022. aug. 7. 17:14
A kérdező szavazást indított:
Recskakirály kellene
Az aki nem verte sokat élete alatt
28 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Ez a legtöbb férfi velejárója, hogy vagy sok lányt megdug, vagy sokat önkielégít. Vagy mindkettő. Ettől én nem fogok jobban, vagy kevésbé vonzódni hozzá. Akinek alacsonyabb a libidója, azzal sincs baj, csak nem illenénk egymáshoz.
2022. aug. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Főleg bejön nekik mert az ilyenekből lesznek a pancserek akik a sok fszverés miatt képtelenek merevedést produkálni szex közben főleg ha be kell hatolni
2022. aug. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Nekem bejön.
2022. aug. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a szerelemre teszem a voksom a recskával szemben.
2022. aug. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Attól még lehet valaki szerető partner az életben, hogy sokat veri és ettől nem feltétlenül lesznek merevedési gondjai. És inkább verje otthon, mint b.ssza át és használja ki sorra a lányokat. Ha van igénye egészséges kapcsolatra és nagy a libidója, miért ne?
2022. aug. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejön, mert az azt jelenti, hogy magas libidója.
2022. aug. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!