Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok melyiket választanátok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok melyiket választanátok? Kis farkú de gazdag pasit vagy a nagy farkú de csóró pasit?

Figyelt kérdés
2022. aug. 7. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Olyat, akit szeretjük, és megbecsüljük egymást.
2022. aug. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

#1-es!


pontosan :)

2022. aug. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
1es
2022. aug. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Ha csak ez a 2 van, amiből választhatok: inkább a cölibátus.

Sem farokméregető, sem tárcalobogtató nem kell nekem

2022. aug. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csóró kizarva. Legyen gazdag és jóképű nagyfaszu
2022. aug. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem 19 cm és gazdag vagyok. Van ilyen is 🤘🤘🤘🤘 38F
2022. aug. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A csóróságon lehet változtatni de nagyobb farkat nem lehet növeszteni, szóval...
2022. aug. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést eddig olyan formában láttam többször, hogy átlagos/nagy farok és hozzá átlagos/pocakos test, vagy kis farok, de mellette tökéletes kockahas. És én is azt szoktam válaszolni rá ilyenkor, hogy vannak dolgok (péniszméret), amiken sajnos nem lehet változtatni sehogy, másokon (súly, edzettség) viszont egy normálisan gondolkodó pasi kellő elhatározással igen is tud. A döntésnél a konkrét értékek és az egyéb körülmények mellett ezt is figyelembe kell venni.
2022. aug. 10. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!