Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy lánynak van Onlyfans...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánynak van Onlyfans oldala az inkább vonzó vagy taszító egy fiúnak?

Figyelt kérdés

2022. aug. 7. 18:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Pont lszrom!
2022. aug. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
22%

Számomra vonzó, mert egy öreg fаsz vagyok, aki csak unalmat űzni jár ide a gyakorira, fantáziálni meg mindenről IS lehet. 😂


De ha arra gondolok, hogy 16 vagy 20 évesen mit gondoltam volna erről, akkor azt, hogy nem kell qva köszi.


De így 40+ évesen, házasan, vonzó persze. 😍😍😍

2022. aug. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Ha szexre kellene akkor vonzó, ha párnak akkor taszító.
2022. aug. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%
Ahogy #3-as írta, szintúgy.
2022. aug. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%
Inkább taszító, mármint ha ilyen lánnyal jönnék össze.
2022. aug. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Az alap egy kapcsolatban, hogy mutogatja magát meztelenül meg mások farkát nézi...
2022. aug. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Hans Pötterman ***** válasza:
73%
Kizáró ok
2022. aug. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%

#3 meg #4

Igencsak ellentmondásos, hogy úgy gondoljátok, ti szexelgettek jobbra-balra (vagy csak tennétek), de az esetleges párotok éljen szent életet rátok vàrva...

2022. aug. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

#8: Nem tudom, ebben mi az ellentmondás. Ha csak szexről lenne szó, valahogy nem érdekel, kinek mutogatja magát a neten.

Ha párom lenne, az már kicsit más tészta, mert akkor a nemi életünk csak ránk kéne tartozzon.


Persze valahogy túl tudnám tenni magam azon, ha előttem esetleg ilyet csinált. De ha már együtt vagyunk, nem értékelném, ha akkor is ezt akarná űzni.

2022. aug. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%

Az az ellentmondás, hogy mástól elvárod az erényövet, de te szexelgethetsz jobbra-balra, míg várod az igazit...

Semmi gond, ha zavar az Onlyfans, mert tiszteletben tartjuk az elveket, jah... De álszentség akkor is, hogy elítéled, megba$zni azért jól esik, aztán majd jöjjön egy tiszta szűz, aki jól lesz feleségnek 🤣

2022. aug. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!