Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kell egy Milf-et...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell egy Milf-et elcsábítani?

Figyelt kérdés
Jelenleg 18 vagyok, sok tapasztalatom nincsen egyelőre.

2022. aug. 9. 15:16
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
29%
Majd ha 30 leszel ,jóképű és sportos akkor lesz kb. 10% esélyed. Ha van egy kis eszed akkor ne akarj a klimaxos nőkre hajtani.
2022. aug. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
83%
Nem mind klimaxos! Keress chat oldalakat és előtted minden lehetőség hogy próbálkozz.
2022. aug. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
96%
A korodbeli csajokat könnyen fel tudod csípni? Mert ha velük nem boldogulsz akkor nem fog menni "milf"-el max. ha eleve a fiatal pasik "megrontása" a fétise. Ilyenből viszont 10 ezerből egy ha van, szóval ne erre alapozd a szüzességed elvesztését.
2022. aug. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
2022. aug. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves kor ami neked Milf?

18 évesen pl Milf neked egy 35 éves is akár.


Nem nő vagyok csak kérdezem, mert nálunk 21 év a difi de nem 18 voltam mikor összejöttünk hanem közel 30

2022. aug. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:
Szerintem egy 30+ nő már annak számítana, legalábbis nekem
2022. aug. 9. 15:43
 7/49 anonim ***** válasza:
25%
Ha meg klimaxos akkor még jobb mert nem kell a terhességtől tartani.
2022. aug. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
15%

#7 Ebben biztos lehetsz mivel nem akarnak szexelni!


"A libidócsökkenés oka lehet a középkorúaknál bekövetkező hormonális változás: a tesztoszteron szint, ami a szexuális vágyért felelős, már a harmincas években csökkenni kezd, a negyvenes-ötvenes években pedig még alacsonyabb lehet. A változó korban a nőknél a szervezet ösztrogéntermelése is csökken, ennek hatására alakulhat ki a hüvelyszárazság, amely nem csupán a szexuális együttléteket nehezíti meg, de hajlamosít a fertőzésekre is. "

2022. aug. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
95%

5-ös vagyok


Párom 54 lesz, heti 3-4x mindig együtt vagyunk. Hétvégén mindkét nap mindig, hétközben meg mikor hogy.


Előtte korombeli volt ott ugyanez volt nagyjából az arány vagy azt mondom max 1 alkalommal több


Bár aki fiatalabb pasassal van, biztos kívánja még a szexet is. Tévét nézni esténként tudna egy korabelivel is

2022. aug. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
67%

#9 Akkor óriási szerencséd van! Az én párom 45 éves korától még meztelenül mutatkozni sem hajlandó pedig nem néz ki rosszul legalábbis ruhában.

54 éves? Nem cáfolni akarlak de számomra ez hihetetlen.

2022. aug. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!