Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rajtakaptatok mar valakit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajtakaptatok mar valakit anális szexen? Idézőjelben. Arra gondolok hogy titokban láttátok hallottatok hogy seggbe csinálták

Figyelt kérdés

Hetvegen hallottam unoka tesomat a csajaval.

25 F



2022. aug. 10. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Egyszer egy haveromnál kellett aludnom, mert nem volt máshol szállás, és mivel tudta hogy reggelente én kb délig hulla/zombi vagyok, az aktuális párjával dugtak a szomszéd szobában.

Nem voltak halkak és beszélgettek is közben, haverom mondta is a csajnak hogy nem kell visszafognia magát mert olyan mélyen szoktam aludni hogy szinte semmire nem ébredek fel (ennek az az alapja hogy egyszer a baráti társaságban utaztunk kocsival és elütöttünk egy őzet én meg átaludtam...).

Ők nem is fogták vissza magukat, majd amikor dél körül összeültünk reggelizni akkor nekem pókerarccal kellett viselkednem.

2022. aug. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Mikor anno egy táborban felavattam a suli egyik ribijének a seggét azt halottam mindenki. Pedig adtam a csajnak egy kisparnat hogy abba sikitson de kibasztak az ablakon:)
2022. aug. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Volt ilyen
2022. aug. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2es izgalmas szitu. Gondopom 17 eves kis ribit kurtál seggbe,taborban
2022. aug. 11. 08:08
 5/7 Fequez ***** válasza:
Exemmel mi is buktunk le egyszer.
2022. aug. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4s 2s vagyok. Igen azt. 😉
2022. aug. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
5ös hogy buktatok le? Rátok nxitottak es latszott hogy a seggét dugod?
2022. aug. 11. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!