Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért érzem ezt? Miért érzem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt? Miért érzem ezt az egészet elvárásnak? Mit tehetnék? Hogyan mondjam el ezt neki?

Figyelt kérdés

Nem túl régen lett egy barátnőm, akivel nagyon jól megvagyunk, össze tudunk hangolódni, hasonló a felfogásunk. Az elején nem tudtam, mostanra viszont rájöttem, hogy nagyon, de nagyon éhes a szexre. Folyamatosan. Ez alap esetben tetszik nekem, hiszen szeretem és minden porcikájához élvezet hozzáérni. Viszont lassan kezdem azt érezni, hogy egyfajta elvárás már az egész. Napközben is, ha beszélünk, biztos, hogy felhozódik a téma és azt mondja, hogy ma tuti biztos, hogy szeretkezni fogunk.. Nálam már sokszor ez megöli azt a bizonyos vágyat iránta, folyton azon gondolkozok, ha találkozunk, hogy na, vajon mikor kell lefeküdnünk? Nagyon rossz érzés ez nekem, mert teljesen megöli sokszor a szexuális vágyamat, volt már rá példa, hogy menet közben lelankadtam.. Sajnos a munkahelyemből kifolyólag elég stresszes az egész életem, reggel 8-tól este 5-ig dolgozok, messziről is járok, szóval minden nap 12 óra minimum.

Aznap, mikor ez az "incidens" történt, elmondtam neki ezt, az érzelmeimet, illetve, hogy nekem sok ez a mennyiség, mert volt olyan, hogy egy nap négyszer kellett teljesítenem, amit már nagyon nem élveztem. Nekem elég az 1, de sokszor még a heti maximum 2-3 alkalom is. Akkor ez sokkolta, viszont feldolgozta, de úgy érzem, hogy nem változott semmi ezen a téren. Veszekedni nem akarok, pláne nem elhagyni.

Még mielőtt valaki leírja, megelőzöm, nem fogom átadni senkinek sem, hogy kielégítse, és nem, nem fogok szakítani sem vele, úgyhogy az ilyen kis gyakorikérdésekes szűz fiúcskák kíméljenek meg a válaszadástól, köszönöm.

Mind a ketten 25 évesek vagyunk, ha ez számít.



2022. aug. 12. 08:05
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Mi a kérdés? Írtad, már elmondtad neki.

Idő kérdése és így vagy úgy megfogja ő oldani ezt a kérdést.

2022. aug. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Túl sokat gondolkodsz hülyeségeken!


Csak egy kérdést teszek fel! Jobb lenne mondjuk 40 évesen pocakkal vergődni azon hogy kevésbé vagy vonzó a nőknek úgy hogy nem jött össze az életed nője, mint most amikor ott van és csak élvezni kéne a lehetőségeket?


Hihetetlen hogy mindenben csak a hibát keresik az emberek, amikor meg nincs akkor az a baj!


Durrogtasd meg hogy ne tudjon lábra állni! Próbálj ki mindent amíg lehet!

2022. aug. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szedd össze magad.
2022. aug. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért nem könnyű helyzet. Alapvetően különbözik anszexualis étvagyatok, talán valami segédeszközzel lehetne segíteni ezen. Csinalhatja persze előtted is, és akkor a kettőtök élménye marad a vibrátoros móka is. Nem atadni, de talán harmadik felet bevonni, bar írod, hogy ez tavol áll tőled. Esetleg nőt, ha biszex a baratnőd.
2022. aug. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi is ugyanebben a helyzetben voltam. Úgy oldottuk meg, hogy amikor nekem szükségem lenne rá segít kézzel vagy szájjal és mikor neki is van kedve, akkor lesz szex.
2022. aug. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Átadni nem fogod, fog ő találni mást arra, hogy kielégítse eféle vágyait.
2022. aug. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Max fél évet adok ennek a kapcsolatnak. A nő valamit kompenzál.
2022. aug. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
Soha nincs orgazmusa. Azok ilyenek csak.
2022. aug. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, még azokat is, akik nem tudtak normálisan válaszolni rá.

#8-as. Igen, soha nincs. Legalábbis bármennyire élvezi, 1 óra után sem. Kész, ez van, elfogadtam, hogy ilyen.

2022. aug. 15. 13:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Probaljatok ki jatekszereket. Ha nem tud elelvezni eleg hamar tovabb fog allni. Sok szexben hasznalhato jatekszer van (pl csiklo stimulalo) amit kozosen hasznalhattok es ez szamit. Marmint, hogy egyutt erjetek el a csucspontot.
2023. márc. 8. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!