Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Két hete nincs szex, pedig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két hete nincs szex, pedig minden nap együtt vagyunk. Ez normális?

Figyelt kérdés
Olyan, mintha a barátom nem is akarná, néha érzem, hogy feláll neki, de egyébként nem közeledik. Én meg így már nem is merek. Nem tudok semmi gondról, ami akadályozhatná... előfordult már ilyen másnál is? Nem csináltuk egyébként sem minden nap, de ilyen azért még nem fordult elő, maximum 1 hét maradt ki néhányszor. Normális, ha van ilyen? Vagy nem szeret már?
2022. aug. 15. 10:56
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Kicsit önbizalomromboló minden este így lefeküdni aludni :(
2022. aug. 15. 10:58
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Mennyi ideje vagyok együtt? Nem lehet hogy titkol valamit, vagy megjelent más is az életébe?
2022. aug. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Mi most hasonló helyzetben voltunk egy pár hete. Hazautaztunk a családunkhoz 3 hétre. Annyira kiidegelt a közeg minket, hogy a napi kettőből nulla lett. 3,5 hétig nem nyúltunk egymáshoz, mivel nem volt hozzá kedvünk vagy lehetőségünk. Miután hazajöttünk, kellett még 3 nap. Azóta minden a régi. Nálatok nem lehet valaki kiváltó ok? Valami mostanában változott? Nem stresszes? ( Munkahely, család, megélhetés, esetleg most sokaknál a rezsi) Beszéljetek róla és minden rendben lesz.
2022. aug. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Több, mint egy éve, lassan kettő. Nem hiszem, hogy titkolózik, nagyon sokat vagyunk együtt, kb. egész nap, a telefonját is mindig előttem nyomkodja, mindent látok, úgyhogy én a másik nőt kizárnám.. aztán remélem, nem koppanok nagyot :( Kérdezgettem burkoltan, de nem stresszes, nincs semmi különösebb probléma jelenleg, ami zavarja..
2022. aug. 15. 11:04
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbálj meg kezdeményezni, az nagyon szexi tud lenni
2022. aug. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
Érdekes, én ki nem bírnék 2 hetet, persze biztos van olyan élethelyzet, mikor nagyon fáradt az ember, de ezek szerint semmi baja. Vagy mégis, csak nem mondja el, nem tudom.
2022. aug. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%
Nem tart elég vonzónak
2022. aug. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél fel valami sexy fehérneműt, combfix stb és kezdj el mellette magadhoz nyúlni. Ha erre sem ugrik, akkor tényleg nem kíván. Nincs jobb ötletem.
2022. aug. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
Itt a kapcsolat vége....
2022. aug. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%

Egy sexy bugyi, egy combfix és vesd rá magadat ;)

Nálunk is ez volt a nyerő. Lehet ő pont így gondolkozik mint most te.

2022. aug. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!