Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy jól működő kapcsolatban/há...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jól működő kapcsolatban/házasságban mi visz rá egy férfit hogy hűtlen legyen ? Miért izgatja,hogy titokban szexeljen más nőkkel ?

Figyelt kérdés

Rendben van a házasság az intimitás .

De mégis más nőkre vágyik.


(Nem róllam van szó,én nem vagyok házas)



2022. aug. 22. 17:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Az újdonság
2022. aug. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
Gondolom a felesége már nem akar vele szexelni, de megölné, ha tudná, hogy mással van. A válás meg őrületes nagy hercehurca…
2022. aug. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Változatosság, újdonság,kíváncsiság.

Sajnos most én is ott tartok,hogy megtenném.

2022. aug. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy olyan hű de nagyon rendben van az a házasság... attól, hogy kifele ezt mutatják, vagy az egyik résztvevő ezt hiszi. A félrelépéseknek (akár ffi, akár nő) az esetek többségében az alábbi háromból kerül ki az oka.

1) Érzelmi elhidegülés, a szexualitás lecsökkenése, ellaposodása.

2) Soha nem is volt meg a megfelelő kötődés, csak egyfajta "legyen valakim" (bárkim) alapon vágtak bele - s közben találkozik olyannal aki tényleg beindítja.

3) Örök vadász, Miss Word-öt, Mister Olimpiát is csalná.

2022. aug. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
77%
Kíváncsiság. Nálunk nincs gond itthon, mindent csinálunk szexben, de mivel én még csak a párommal voltam, ezért érdekel, milyen lehet mással, szóval simán megtenném, ha lesz lehetőségem. F
2022. aug. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
62%
Ha felrelepes van, akkor messze nincs minden rendben
2022. aug. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

2es írtam hogy a házzaság és az intimitás rendben az asszony aktív az ágyban .


Épp ez miatt tettem fel a kérdést

2022. aug. 22. 17:43
 8/22 A kérdező kommentje:
Lehet valakinek az a fetise h titokban szexeljen ?
2022. aug. 22. 17:44
 9/22 anonim ***** válasza:
36%
Olvasom itt a kommenteket és csak gratulálni tudok párnak. Igazi,gerinctelen rohadékok vagytok. Ha nem tudtok lehorgonyozni 1 ember mellett,mert annyira irányìt titeket a farkatok,akkor minek vagytok kapcsilatban? Jaaa ,hogy utána jò haza menni az asszonyhoz,aki a seggeteket is kinyalja,mert hát kell nektek a biztonság.... ha már a gondolat megfordul a fejetekben,akkor előbb vagy utòbb meg is fogjátok tenni ...
2022. aug. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%

#9

Írták már itt az érzelmi elhidegülést is.

Tudod az elég sok mindent befolyásol, a szexet is, a házasságot is, mindkét fél elmeállapotát is.

Rengeteg férfi azért csalja meg a párját, mert nem kap elég törődést (ez legyen testi vagy legtöbb esetben érzelmi).

Nem a férfiakon múlik csak a dolog, mert 2 emberből áll a kapcsolat.


Aki meg megcsalja a másikat az meg nyilván nem boldog.

Akkor meg tuti nem "aki a seggeteket is kinyalja" helyzet van.

Azért ez erős általánosítás kedves femcel.

2022. aug. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!