Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiók, ti szoktátok nézni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiók, ti szoktátok nézni a farkatokat pisilés közben?

Figyelt kérdés
A zacsit is kiveszitek?Vagy esetleg még rá is húztok párat a farkatokra?Játszani a sugárral szoktatok?szabadban persze?

2022. aug. 24. 12:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem🤔😁
2022. aug. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Én szoktam. Ha szabadban vagyok, akkor teljesen kiveszem és úgy pisilek. És húzogatni is szoktam. Ha nem piszoárnál vagyok, vagy otthon pisilek rendes wc ben. Akkor is teljesen ki veszem és ott is és a szabadban is játszok a sugárral. Sőt, fürdés közben meg magamra szoktam pisilni. 23 vagyok
2022. aug. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Van hogy nézem, van hogy nem, de legtöbbször nem nézem. Ha kényelmetlen a nadrág, kiveszem a zacsit is, rángatni viszont nem igazán szoktam, max hogy jobba tudjam irányítani a sugarat, kicsit a bőrt hátrahúzom. A sugárral való "játszadozás" is relatív, van amikor igen, van amikor nem... helyzettől függ.
2022. aug. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Takarja a hasam.
2022. aug. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
67%
Otthon ülve pisilek. Máshol nem nézegetem
2022. aug. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%

Hát általaban nézem hogy hova hugyozok.Szval ja,nézem.

Ezenkívül mire akarsz kilyukadni?

2022. aug. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
46%
Fiók?
2022. aug. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Pont úgy szoktam mint a 2-es!

Szeretek játszadozni 🙂

2022. aug. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
nem
2022. aug. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
70%
Nézem mert nem akarok mellécsövelni, sem a bokámra. Nem veszem elő a zacskót, mi a francért tenném? Kicsit fájdalmas lenne kipréselni a slicc nyílásán a golyókat is 😂 A gatyám meg nem tolom le egy sima sárga lasszó kidobásához.
2022. aug. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!