Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kiábrándulnál a párodból, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándulnál a párodból, ha éreznéd, hogy szájszaga van?

Figyelt kérdés
Ha aromás ételt eszik, akkor természetes, hogy marad utána buké, de az ilyen pállott szájszagtól őszintén szólva rosszul vagyok. Nehezen tudok túllépni rajta.
2022. aug. 25. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Ki és hiába mondom, hogy mosson fogat legalább szex előtt, nem mindig mos. N
2022. aug. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Ki, de nagyon.
2022. aug. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
Persze hogy ki, nagyon undi nekem 😂
2022. aug. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
Hát, eléggé.. megkérném hogy mossunk fogat hátha veszi az adást
2022. aug. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
8%

Volna valami, mondanám is neki mosson fogat, hát hozzám ne jöjjenek igénytelenül, elvárom az igényességet, ha már én is odatettem magam

24f

8x bajnok

2022. aug. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17%
Eleve nem lenne a párom, ha nem ad a szájhigiéniára. Csók közben elolvadni szeretne az ember nem öklendezni.
2022. aug. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Hűha, ez aztán nem semmi! Baromi tökéletes lehet itt minden kapcsolat, és minden társ, ha senkinek nem volt még szájszaga... Ha kevés vizet iszik valaki napközben , ha beteg, vagy csak a gyomra rossz, vagy csak reggel korán még nem volt ideje fogat mosni, akkor bizony megesik néha a kissé kellemetlen szájszag. Erre való a fogkrém, tik-tak, mentolos rágó. De jó látni, mennyire tökéletes itt minden pár szájhigiéniája :D
2022. aug. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az országban az összes cukorbeteg számotokra tabu? Engem nem zavar a Párommal. Sajna hiába mos fogat ha magas a cukra bizony nem mindig kellemes a szájszaga. De itt mindenki tökéletes éy hibátlanul ember.40f
2022. aug. 26. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
a válaszokon látszik, hogy sok itt a kamus, akik csak messziről láttak barátnőt/ barátot. nincs tökéletes társ, így a szájszag is megesik néha. na de ettől kiábrándulni?!
2022. aug. 26. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Zavarna, igen
2022. aug. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!