Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nős férfiak gondoltatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős férfiak gondoltatok már rá hogy szeretőt tartsatok?

Figyelt kérdés
Én 37 párom szintén ennyi de az utóbbi időben egyáltalán nem igényli a szexet sajnos 😥16éve vagyunk házasok de többet vagyok magam mint vele,ha értitek ...Privát üzenetnek is örülnék ha van aki így van...

2022. aug. 28. 11:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ilyen de van rá megoldás
2022. aug. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

HA van rá mód akkor tarts te is , nem leszel azzal kevesebb és ő már mást igényel.

Változnak az emberek elég rövid idő alatt.

2022. aug. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
35%
Inkább megpróbálnék csatlakozni harmadiknak egy másik párhoz alkalomadtán.
2022. aug. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Csak akkor csinálnám, ha nem a feleségem háta mögött zajlana a sztori, hanem a tudtával, és beleegyezésével. Nekem a titkolózás, hazudozás, főleg hosszú távon nagyon nem megy.

F52

2022. aug. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Én pont valaki szeretője vagyok, nagyon izgi úgy szexelni, hogy foglaltak vagyunk. L
2022. aug. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%
Már volt igy és egyáltalán nem bántam meg hogy másik foglalt nővel volt viszonyom!
2022. aug. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%

Nem vagy egyedűl.

47.èves fèrfi vagyok. Pont szeretőt keresek én is Pécs és környékên!

47f

2022. aug. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
35%
Én 34/F vagyok, de ugyanúgy szeretőt keresek, nem vagy egyedül.
2022. aug. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Most elgondolkodtam a #4 válaszán. Korrekt. De hogy lehetne úgy boldog családi életet élni, hogy ott lebeg köztünk a levegőben, hogy a másik máshoz jár.

"Mikor volt? Tegnap? Ma? Lehet épp azért van így feldobódva, nem mert miattunk, a családja miatt? Esetleg épp most is onnan jött? És azzal a kézzel ölel, szájjal csókol amivel egy órával ezelőtt még másvalakit?"

És a félre menő oldaláról? "Jajj de szeretlek drágám, annyira hálás vagyok neked! Annyira jó veled lenni, annyira jó volt a Mancival dugni!" És kirobbanó jókedvében-amit nem a családja miatt érez, hanem a Mancival való dugás miatt- agyon szeretgeti.


(Tudom, érezhetné a párja miatt is...)


Szóval megvan a lelki boldogsága mindenkinek, kiegyensúlyozott...de csak én érzem úgy, hogy ennek ellenére itt mégis valami nem egészen kerek??


Azt hiszem ez az a téma, ami sehogy sem jó. Sem megoldatlanul hagyva, sem titokban megoldva, sem a másik jóváhagyásával.

2022. aug. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen,volt már többször is.
2022. aug. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!