Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex közben aludt már el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben aludt már el valamelyikőtök?

Figyelt kérdés
Vagy ilyen nem fordulhat elő? Természetesen csak akkor "lehetséges", ha nagyon fárdat volt valaki.

2022. aug. 30. 09:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ilyenről még nem hallottam!
2022. aug. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Orgazmus után már annál inkább.

Amikor elmegyek, utána párom is, mindketten bealszunk xD

2022. aug. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

volt pár percre :D de én szóltam előre hogy előfordulhat olyan fáradt voltam

N

2022. aug. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

Egyszer igen. De szerencsémre a lány is. Szilveszteri buli után ami nálunk volt. Kb reggel hat mire mindenki elment vagy lefeküdt aki nálunk alszik. Bedőlök én is az ágyba a hálószobában. Jön a barátnőm is és ő még sexelni akar.

-Nem akarok, minnyá alszom, haggyá!

Csak nem nyugszik. Elkezd cumizni. Én meg elalszom közben. De ő is. Kb fél óra múlva felébredek. A farkam még mindig a lány szájában. Persze már alaphelyzetben és ő is alszik. Folyik a nyála rendesen. A két hüvelykujjammal benyúltam a lány szájába, nehogy ijedtében ráharapjon és lehúztam a a száját magamról. Eleg mókas sztori. Persze másnap semmire nem emlékezett. 30F

2022. aug. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

Soha 😃😃😃

Nőként elég zokon venném, ha elaludna rajtam a pasi. 😃 És persze én sem tudnék. Legyek bármilyen fáradt, szex közben felélénkülök.

2022. aug. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelem azt,hogy a barátom elaludna miközben engem dug. :-D Érdekes lenne.
2022. aug. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
Aludni nem de BL döntőt néztem közbe 😉
2022. aug. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Olyanom már volt párszor, hogy buli után a barátnőm nagyon piás volt én meg még szexelni akartam, és nagy nehezen rádumáltam, akkor szokta mondani, hogy ő lehet elalszik dugás közben, de csináljak vele amit akarok utána is.
2022. aug. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szex közbe nem

De szopás közben már igen

2022. aug. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is meccset néztem miközben szoptak
2022. aug. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!