Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiaknak mennyire ad élményt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknak mennyire ad élményt a lovagló póz?

Figyelt kérdés

2022. szept. 2. 12:43
 1/10 manly ***** válasza:
100%
Nekem bejön. A nő adja a ritmu.t
2022. szept. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Hú hát tegnap... elaléltam. De a partnerem is. Olya ritmust adtam. Tele is élvezte a puncikámat.
2022. szept. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Amennyire szemből, hátulról, oldalról - a partnertől függ.
2022. szept. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
néha jól esik, de nem a kedvencem. elég kevés a lehetőség, az meg nem annyira izgat, ha passzívan le vagyok uralva. na meg időnként a farkamat is féltem, ebben a pózban a legnagyobb az esélye egy kellemetlen balesetnek.
2022. szept. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

Nekem nagyon is bejön. Látom az arcát ahogy élvez. Ha felülök lehet csókolozni, elérem szájjal a nyakát, a cicijét. Alapvetően ő irányít, de azért én is tudok alulról dolgozni. 😀

Nekem még azért is jó, mert valahogy ebben a pózban bírom legtovább

2022. szept. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
összes imádta N
2022. szept. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Sokáig hagyom, hogy élvezkedjen a nő, sokszor szoktam a kezét a csiklójához tenni, mert sok magától nem meri, de utána izgatják magukat rendesen.

Mondjuk én így nem tudok elélvezni, csak, ha ebben a pózban megfogom a csaj fenekét, megemelem, megtartom és elkezdem én dugni keményen sokáig, csak így tudok lovaglóban a puncijába élvezni.

2022. szept. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm hihetetlen jól csinálja, úgy meglovagol, hogy néha a nevemet sem tudom. Ha statisztikát kéne mondjak, 10ből 1 aki tud rendesen lovagolni, de lehet sokat mondok. Persze az is hihetetlen, hogy elszoktam puhulni, mikor lovagol, sajnos rossz berögződés, hogy csak úgy működik a farkam, ha én irányítok.
2022. szept. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem jön be, nem érzek semmi, ha igen akkor nagyon erősen. Akkor meg hamar végem.
2022. szept. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 manly ***** válasza:
A lovagló pózt sokféleképpen lehet csinálni, és gyakorlott csajok nagy mesterek ebben.
2022. szept. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!