Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire lehetséges hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehetséges hogy hüvelyi orgazmusa legyen?

Figyelt kérdés

A páromnak, spirál van fel helyezve.. Van bármi köze ahoz hogy hüvelyi orgazmusa legyen? Vagy egyáltalán lehetséges hogy az volt, és nem megjátszott? Hosszas előjáték után,Behatolást követően 10perc alatt 2x volt hüvelyi orgazmusa, elvileg.

Sosem voltam olyan nővel akinek hüvelyi orgazmusa lett volna, és ezért "fura" számomra.. Na meg az ilyen dumák hogy "nem is van hüvelyi orgazmus, ha van is lehetetlen elérni vagy baromi nehéz..) mit gondoltok, tapasztalatok?



2022. szept. 5. 00:17
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

A spirálnak nincs köze hozzá.

Hüvelyi orgazmus létezik, meg kell tanulni hogyan elérhető, de melósabb.

2022. szept. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És közel 40perces előjáték, és behatolás után kb 2-3perc lovaglás után, jött az orgazmus.. Ez lehetséges?
2022. szept. 5. 00:20
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Persze hogy lehetséges. Miért ne lehetne? Nem értem hogy miért misztifikálod túl?

Talán úgygondolod barátnőd megjátszotta magát? Miért nem ülsz le és kérdezed meg tőle 1:1?

2022. szept. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Most panaszkodsz vagy dicsekszel?
2022. szept. 5. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

lehetséges, én is ilyen vagyok

a spirálnak semmi köze hozzá, az a méhben van

2022. szept. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Kedves #4-es, nem dicsekszem se nem panaszkodom, csak kissé hihetetlen számomra, mert nem igazán volt ilyen velem..

2022. szept. 5. 13:09
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
A spirálnak annyi köze lehet hozzá hogy most már nem kell terhesség miatt aggódnia. El tudja jobban engedni magát és élvezni.
2022. szept. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
61%
7-es, mert spirál mellett nem lehet teherbe esni, ugye? :D
2022. nov. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!