Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden jó csajnak van egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden jó csajnak van egy "lökője"?

Figyelt kérdés
2022. szept. 12. 20:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
83%

10

Eleve ugy indul, hogy nincs lakasa, ahova meetnenk...(az meg elég illuziorombolo, mi tobb , megazo, h csak hozzam lehet menni)

Megjegyzes: Egyik pasimmal sem jartam mischlein csillagos etterembe...de amikor egy szimpla etteremre is huzza a száját, az megint csak illuziorombolo

2022. szept. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
33%
#11: Szóval nem tudsz főzni! Egy jó nokedlit pörkölttel nem tudsz összedobni, de étterembe eljárnál ilyen gazdasági helyzetben? Na ez az ami illúzióromboló :D
2022. szept. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

12

Miért ne tudnék főzni? Igen, nekem van rá igényem, hogy havi 1x2 elmenjunk etterembe...wellnes. Ilyesmik.

2022. szept. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
82%
Most hozzászólnék az előttem olvasattakhoz. Na nem azért, de szerintem alap, hogy ha egy nőtől ha akarsz valamit, akkor minimum meghívod egyszer-kétszer valahová, ha csak szexről van szó akkor is. Ez nem jelenti azt, hogy a nő nem tud főzni, főzök arra, akivel együtt vagyok, de nem arra, aki csak dugni akar. Na meg a másik, a helybiztosításnak is alapnak kellne lennie, lehetőleg normál körülmények között, kettesben.. Ezek nem különleges igények..
2022. szept. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
62%

A kérdésem a főzéssel kapcsolatban félig-meddig poén volt, bár nem árt tudni, egy nő mennyire házias. Ami a wellness részét illeti 13-as, levinnélek a bátyámhoz falura, ahol feljárnánk a hegyre szőlőt szüretelni, de persze kora reggel disznóöléssel indulna a nap, mert hát kell a hús, zsír , töpörtyű télire. A szabadban süthetnéd a szalonnát, szóval lenne friss levegő és (szalonna)gőzfürdő kilőve.

Később lemennénk a tópartra fürödni, hisz szeptember van még, a víz teljesen jó. Majd késő estig borozgatás, zabálás, és mert az izmaid mindenhol sajognak, jönne a masszázs, hidd el jó vagyok benne. Azt hiszem a wellenss része ezzel meg is lenne. Ha tetszik egy ilyen program, írj rám privátba...

2022. szept. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

15

Nem-nem! Köszönöm, atermalfürdőt jobban szeretem 😊😊🛀

Ugyanakkor, ha igy elmegyek valahova, a magam részet örömmel fizetem, a pasiét viszont nem fogom, és elég gáz, ha a pasinak nincs olyan anyagi helyzetben, hogy ezt megteheti

2022. szept. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát így már érthető, mondjuk ha csak ennyire csóró embereket vonzol be, annak is lehet oka, szerintem a többség azért ennél jobban él és hajlandó szánni egy nőre valamennyi pénzt. 10 voltam
2022. szept. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

16-os: Most egy kissé elszomorodtam, azt hiszem ezentúl csak gyógyszerre iszom. Azt hittem ez egy remek, hasznos és romantikus program lehet,de akkor tévedtem. Újra kell gondolnom az egészet. Az anyagi kérdésben sem értünk egyet, hiszen ami az enyém az a Tiéd is, és vice versa. Nagy kár hogy Te ezt gáznak érzed, és anyagi helyzetet mérlegelsz. Ettől nekem ridegnek, anyagiasnak és számítónak hatsz, pedig lefogadom nem vagy ilyen.

Ám, ezzel újra eljutottunk a kérdéshez: válaszomban állítottam, hogy minden jó csaj olyan mint a baj, nem jár egyedül :D Mégis Neked hol van a kérdésben elhangzott" lökőd"? Határozott, független és okos nő vagy, aki tudja mit akar, ám úgy érzem nincs melletted az a férfi akiről írsz.

2022. szept. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Ne hízelegj neki, nem kér belőled, ez elég egyértelmű.


"Mégis Neked hol van a kérdésben elhangzott" lökőd"? Határozott, független és okos nő vagy, aki tudja mit akar, ám úgy érzem nincs melletted az a férfi akiről írsz."


Leírta, hogy nincs, mert nem tetszenek a jelentkezők. Amúgy meg azt írta magáról, hogy csúnya, tehát nem jó csaj.

2022. szept. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
76%

19

Pontosan!

2022. szept. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!