Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen szexi meglepetéssel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szexi meglepetéssel vártátok haza munkából a párotokat?

Figyelt kérdés
Amikor esetleg napközben pajzán smseket írtatok egymásnak, és a nap végére ebből megvalósult vlmi. (nem maga az aktus)
2022. szept. 14. 13:23
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Lehet nem erre gondoltál, de áthívtam egy nagyon jó barátom és ketten vártuk egy szál férfi tangában.

Mindketten sportos, jóképű férfiak vagyunk, szal tetszett neki, bár először olyan zavarban volt, hogy engem is meglepett, tűz piros volt az arca.

Utána viszont gyorsan feloldódott.


Egyébként nem volt teljesen spontán, mert volt róla szó, hogy egyszer így meglepem.

2022. szept. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
#1 es. Sikítva menekülnék,ha két pasi lenne otthon tangában. Nem tudnék másra gondolni,mint,hogy valami "hot" dolog történt
2022. szept. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

2.


Ahogy írtam, előtte volt már róla szó, hogy lesz egy ilyen.

2022. szept. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Mi nem szoktunk írogatni. Kukkolósat játszunk. Tudja, hogy telón rá szoktam nézni a biztonsági kamerára. Ha készül valamire, felvesz valami szexi rucit, és úgy tesz-vesz otthon. Na olyankor alig várom, hogy hazaérjek. 😀
2022. szept. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként én max finom vacsorával, szépen felöltözve (ing, nadrág) szoktam várni a barátnőmet. Gyertyafény, virágcsokor, hangulatvilágítás, zene stb.

Nem túl szexi, de ő romantikus alkat.


Ő viszont várt már egem haza szexi fehérneműben többször is. Csipkés fehérnemű, harisnya, harisnyatartó, lakk tűsarkú cipő, ez a gyengém. Egyszer meg bőrcuccban, bőr fűzőben meg csizmában várt haza.

Olyan is volt, hogy teljesen meztelen volt, és egy köntös volt csak rajta.

Egyszer pedig rajtakaptam h kényezteti magát. Persze készült már rá, vagy 5 üzenetet írt, h mikor jövök pontosan, szóval sejtettem h lesz valami...

2022. szept. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lemostam a sminkem
2022. szept. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyszer kész hajjal, sminkben, vörös fehérneműben vártam haza. Átnézett rajtam. Azóta sose látom magam vonzónak....
2022. szept. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyszer bilincsben vártam a pasimat meg szexi fehérneműben
2022. szept. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ilyen még nem volt.
2022. szept. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vörös parókában, jól kisminkelve és miniruhában, magassarkúban vártam haza. Eljátszottuk h nem ismerjük egymást. Vicces volt
2022. szept. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!