Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti élvezettel, magatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti élvezettel, magatoktól vágtok bele az orálba, vagy olykor megesik, hogy a párotok kéri tőletek?

Figyelt kérdés
És mennyire gyakori CSAK az orál szex nélkül?
2022. szept. 14. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
15%
Egy férfi soha nem kéri!
2022. szept. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
TIL a farkam ellenére nem vagyok férfi
2022. szept. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Az orál szex olyan mint a karácsonyi ajándékozás - adni és kapni egyaránt jó. Örömmel adod, de keserű a szád íze ha a másik kiköveteli, vagy csak kapni szeret.
2022. szept. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%

Még sose kellett kérni

Gyakran van csak orál

2022. szept. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%
Persze, sokszor van mindkettő. Van hogy én akarom leszopni, vagy felajánlom neki, meg van hogy ő kéri. Én szívesen leszopom bármikor, szex nélkül is gyakran van.
2022. szept. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!