Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az orális szex (nyalás)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az orális szex (nyalás) ideális tempója?

Figyelt kérdés

Értem én azt, hogy mondjuk egyre gyorsuló, de furcsa módon, hogyha a barátnőm a hátán fekszik, akkor egy sokkal lassabb tempót szeret, mintha úgymond az arcomon ül. Ha ő kerül fölülre, akkor már alapból gyorsan mozgatja a csípőjét és még erre gyorsít rá.

Ha én ezt a tempót úgy csinálnám neki, hogy a hátán feküdne úgy már nem tetszene neki. Ez miért van?


Köszönöm a válaszokat.



2022. szept. 15. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mert más szögből érsz a csiklóhoz.
2022. szept. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Akis_hamis ***** válasza:
100%
Szerintem nem is a pontos csapásszám a fontos, hanem, hogy egyenletesen csináld és élvezettel.
2022. szept. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!