Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők hány százaléka nem tud...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők hány százaléka nem tud elélvezni szex közben és hány százalékuk nem élvezi abszolut a szexet?

Figyelt kérdés
Tudom, nem lehet így megmondani, de én férfiként mindig élvezem a szexet és elélvezek, de sok olyan nőről hallok, aki még csak nem is élvezi a szeretkezést. A másik kérdésem, hogy miért? Nem engedik el magukat eléggé? Szerintem a férfiaknál is azért olyan könnyű az elélvezés, mert mi el tudjuk engedni magunkat teljesen és nem gondolunk másra olyankor.

2022. szept. 15. 16:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Hát én nem tudok elélvezni

És egyáltalàn nem élvezem az aktust

Csak azt érzem h feszít Meg fáj meg ki be jár


De semmi hűhót h most jajgassak meg sikongással meg Istent emlegessem

2022. szept. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Nem azért könnyű férfiként mert el tudod magad engedni, hanem mert teljesen más a tested felepitese biológiailag mint egy nőnek
2022. szept. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nők nagy része élvezi a szexet, viszont ugyanúgy nagy részüknek van gondja azzal, hogy elérje az orgazmust. Én is így vagyok vele. Elejétől végéig élvezem, de sajnos ritkán van orgazmusom. Ezen dolgozni kell, mert 90%-ban ennek lelki oka van.
2022. szept. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
14%

A nők jogainak előretörése és a nők karrierista beállítottságának szaporodásával együtt a nők szexuális érdeklődése és képességei arányosan lecsökkentek, hoppon maradva ezzel csomó férfi aki nem jut szexhez.

A nők feltörekvése a társadalomban szaporította el az inceleket is.

2022. szept. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%

4. Baromi nagy hülyeség.


A nők általában lelki probléma/trauma miatt nem élvezik a szexet és nem is tudnak elélvezni.


Ez lehet családi bántalmazás, megerőszakolás, szexuális zaklatás.

Ennek általában a sok zaklatott és kanos férfi a kiindulási pontja.



Én egyébként nagyon is élvezem a szeretkezést a párommal. Mindig el tudok menni, nagyon ritkán van hüvelyi orgazmusom is, de ahhoz még dolgozni kell, hogy könnyebben el tudjam érni. :)

Magamnak otthon 2-3 száraz orgazmus is van, párommal még csak egy. Sok ideje nem vagyunk együtt, meg kell szokni azt hogy neki a mérete is nagyobb. :)

2022. szept. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%
67.845%-uk tud elélvezni szex közben, 10.784%-uk nem élvezi a szexet, a maradék 21.271% pedig el tud élvezni, de nem feltétlenül élvezi magát az aktust. (KSH (2019). Nők szexuális élete évkönyv 2019. Budapest: Központi Statisztikai Hivatal)
2022. szept. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
6. Persze, nyilván reális ez a szám, főleg hogy a KSH sem szent..
2022. szept. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%
Én nagyon szeretek szexelni de sosem élveztem el még közben
2022. szept. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak nem az ellazulás miatt élveznek el olyan könnyen, sőt sokan még stresszelnek is, hogy túl hamar és képtelenek visszatartani. Huszonévesen agyalás nélkül tudtam szexelni, mégsem volt soha orgazmusom, ma már zavar a testem változása, mégis össze tudjuk hozni az elélvezést, igaz nem aktussal, de ez lényegtelen is. A nagy különbség abban rejlik, hogy teljesen máskènt élveznek a nők, s legtöbbjüknek ezt tanulniuk kell, hogy férfivel is menjen. A hüvelyi orgazmus hiánya ellenére, én például imádom az aktus részt is, hiányzik, ha épp kihagyjuk, mert nem pusztán a csúcspont teszi élvezetessé, hanem jó esetben az egész út az.

40n

2022. szept. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
39%

9. Pedig baromi jó érzés a hüvelyi orgazmus :).


Ezt úgy mondom, hogy nekem testképzavarom is van, mivel nem vagyok modell alkat.

2022. szept. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!