Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vibrátorral jobb lesz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vibrátorral jobb lesz?

Figyelt kérdés
Sajnos nem élvezem semennyire a szexet,hüvelyi orgazmus nuku,csikló is csak akkor van,ha én ujjazom magam.Vibrátorral jó lesz hüvelybe is?Főleg,hogy rezeg?

2022. szept. 15. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
A vibrátor elősegíti nekem az orgazmust, viszont mindig csiklósan élvezek el. Vagy a vibrátor végével izgatom a csiklómat az ujjam helyett, vagy szimplán ujjal fejezem be. De nagyobbakat élvezek mintha csak az ujjam lenne. 25n
2022. szept. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki, mi innen honnan tudnánk? Miért nem élvezed, fáj? Vagy nem engeded el magad? Öleljen simogasson a pasi közbe, vagy elotte masszirozzon jól meg, kicsit intimebben hátha jobban beindulsz, kis bor is mehet elotte.
2022. szept. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csikló orgazmusod akkor van, ha magadat ujjazod? Hogy ujjazod meg a csiklód?
2022. szept. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Léghullámost vegyél, az már nagyon sok nőnek segített.
2022. szept. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező! Én biztos okozok neked orgazmust! Fogadásból ha veszítek, akkor szégyenszemre ki teszed cserébe a nevem! nyilvánosan a nevem?
2022. szept. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!