Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A páromnak én vettem el a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak én vettem el a szüzességét anno. Már 8 éve együtt vagyunk. Szerintetek jó ötlet ha szexelne más férfiakkal is (előttem) ?

Figyelt kérdés
Nem beszélve arról hogy elég kicsi a péniszem, megérdemelné hogy kipróbáljon nagyobbat is.

2022. szept. 16. 19:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Magadnál vagy?

Ha nagyobbat akar és erről meg is kérdezted miért nem veszel neki dildo szettet? Abban van sokféle méret amit kipróbálhat.

2022. szept. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Nem, ő azt mondja, hogy teljesen jó neki az enyém. Én szeretném ha kipróbálná milyen más férfival. Szeretem amikor élvezkedik :)
2022. szept. 16. 19:25
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent az hogy szereted amikor élvezkedik?

Miért hogyan szokott élvezkedni?

De szerintem ez hülye ötlet elrontaná a kapcsolatot.

2022. szept. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Szeretném kívülről látni, ahogyan dugják és ő élvezi. Szeretem hogy ilyen nyitott és hogy elég gyorsan igent mondott az ötletre :)
2022. szept. 16. 19:30
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor már igent is mondott az ötletre hogy mással szexeljen? :D
2022. szept. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
#5: Persze, ő benne van. Csak rajtam múlik a dolog.
2022. szept. 16. 19:33
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Arra azért készülj fel, hogy ha rendesen elkapja valami méretes bika, onnantól nem nagyon állítod le. És lehet, hogy el fog jönni az idő, amikor már a hátad mögött is keresi a lehetőséget...
2022. szept. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Bíznunk kell egymásban.
2022. szept. 16. 19:42
 9/25 anonim ***** válasza:
91%
Nem a háta mögött fog félrelépni. Legfeljebb nem a párja előtt, de ha már engedélyt kap és párja előtt dugatja magát, akkor onnantól nincs miért titkolóznia.
2022. szept. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Az nem baj ha rendszeresen fog dugni más férfiakkal, csak ne lépjünk át egy érzelmi határt. Én bízom benne.
2022. szept. 16. 19:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!