Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » (Félig)Németként nagyobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Félig)Németként nagyobb esélyem van skadináv lányoknál?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy más is számit, de ez önmagában pozitívnak számit náluk? Mivel mindekettő germán nép, ezért szimpatikusabb vagyok például egy svéd lánynak németként, mint mondjuk portugálként? A nyelv is kicsit hasonlít.

2022. szept. 22. 22:41
 1/9 A kérdező kommentje:
Eszméletlenül tetszenek a svéd, dán, norvég, is finn lányok(tudom, a finnek nem skandinávok, de kinézetre azok).
2022. szept. 22. 22:44
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem pont a skandináv pasik az esetem, bár nekem fekete hajam van barna szemmel meg sötétebb bőrtónussal. Szóval nem tudom olyan csajoknak mennyire jössz be akik hasonlóak. Legalább is ha magamból indulok ki, sose hajtott rám olyan pasi aki hasonló külsővel rendelkezik mint én, és nekem se tetszettek sosem ilyen férfiak.
2022. szept. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 Azt nem mondtam, hogy úgy nézek ki, mint a skandinávok.
2022. szept. 22. 23:30
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanannyi esélyed van náluk, mint magyarként, ha jól nézel ki.
2022. szept. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gondolom rengeteg svéd, dán, norvég, izlandi nő olvassa a GyK-t hogy autentikus véleményt tudjanak formálni 😂
2022. szept. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 Én is gondolom, hogy nem de ártani nem árt.
2022. szept. 23. 00:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy mi a nemzetiséged, ha az adott csajnak bejössz kinézetre, stílusra, akkor nyert ügyed van. (Félig)németként gyanítom, hogy talán még kommunikálni is tudsz velük, az plusz jó pont.
2022. szept. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én itt élek Finnországban és a finn csajok a sötétebb bőrű, sötét hajú pasikra buknak,ha már kulföldiekről van szó. És nem árt ha magas vagy, mert itt magasabbak a nők is és a férfiak is.
2022. szept. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem éppen ellenkezőleg inkább a déli tipusként lenne több esélyed.
2023. márc. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!