Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti mit éreztek szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit éreztek szex alatt?

Figyelt kérdés
Tudom, nehéz leírni, de megprobálnátok, hogy mit éreztek, amikor a barátotok farka bennetek van? Amikor beteszi, az milyen? És a mozgás?

2022. szept. 24. 08:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
59%

Én csak azt hogy nagyon feszít Meg fáj szét szakadok és azt hogy ki be jár ..

Semmi kellemest nem érzek .

Voltam már szinte több mérettel

De eddig az volt a legjobb mikor nem éreztem fájdalmat

Viszont ez a hűhő érzés nincs meg

Lövésem sincs mit kéne érezni és mitől annyira jó az hogy kibe jár bennem egy férfi nemiszer mitől lesz jó mitől lesz remegős orgazmusom stb


De ezt már feladtam

Egy hosszabb előjátékot jobban tudok értékelni mint azt h fszra vagyok húzva

2022. szept. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%

1-es te voltál a másik kérdésnél is? aki írta hogy neki fáj. Szerintem száraz vagy.. illetve olvastam 1x hogy némely lányoknál nem szűnik meg teljesen a szűzhártya.. be kell járódnia. Tudom hulyeségnek hangzik de ez így van. Mint nálunk a fitymaletapadás.. Természetes közegben az is olyan lenne hogy fájna közösüléskor (csak ugye doktor bácsi feltépi nekünk zsenge korban :) nekem volt ilyenem).

1. ez amit írtam 2. csak nagyon szűk vagy 3. száraz vagy.. nem izgatnak fel eléggé

2022. szept. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
*ui nem vok beteg állat, csak első bnőmnek ugyanez volt :D rendesen utánanéztem az tuti....
2022. szept. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

2-es .

Tocsogok a nedvességtől szóval nem vagyok száraz

2022. szept. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%
nőgyógyászat! akkor
2022. szept. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

5ös voltam már..

Azt mondta nincs semmi baj a hüvelyemmel

Egészséges vagyok

2022. szept. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%
akkor pici asszexualitás.. kevésbé kívánod.. esik jól. Nem vagyok szakorvos.. és senkinek se esik jól a tippelősdi.
2022. szept. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%
Esetleg próbálkozz más szögekkel.. hátha úgy jobb.
2022. szept. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
59%

7es nem egyáltalán nem vagyok aszexuális. Egy Aszex nem is foglalkozik a szexualitással


Nem maszturbál nem kívánja azt h kenyeztesek nem akarja azt h tudja élvezni tudja a szexet ..

Nagyivben szarik az egészbe

2022. szept. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
35%

6. Biztosan van valami probléma, mert ez nem normális.

Vagy nem vagy szerelmes a partnernek, nem kívánod annyira, vagy nem tud téged felizgatni.



Nekem az első behatolás kellemetlen csak, mivel palemnak nagy mérete van. Utána már nagyon tetszik. Érzem ahogy kemény bennem, ahogy mozog ki-be, gyorsabban.

A tegnapinál, amikor rá ültem, elmentem kb 5-10 perc után, annyira hainyzott már. ❤️

2022. szept. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!