Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megtapasztaltam valamit, amit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtapasztaltam valamit, amit eddig nem, normális, ha furcsán érzem magam miatta? Többi lent.

Figyelt kérdés

Elmondom az esetem. Elég régóta (3éve) szingli vagyok, Covid óta sem találom nagyon a társasági életem, illetve nem ismerkedem olyan helyen, ahol párt is találhatnék. 2. Egyetemi szakom, mindenki fiatalabb, vagy újrakezdő és az érettségben nem vagyunk egy szinten.


Társkeresőre regisztráltam. Beszélgettem egy nagyon szimpatikus fiatalemberrel, el is hívott egy randira, de leszögezte hogy semmi komolyat nem akar.


Én meg, aki eddig sosem mentem bele ilyenekbe, egészen lelkes lettem, kb. most azonnal odaadnám magam neki, pedig nem is találkoztunk. Sosem voltam az a "rosszlány" fajta, lassan engedtem el magam, de azt hiszem, vele ezzel nem lesz gond. Talán pont amiatt, mert így nincsenek elvárásaim, hogy jaj így meg úgy meg kéne felelnem egy hosszabb távú kapcsolatra. Ha csak szex lesz és néhány beszélgetés, akkor felesleges ezen görcsölnöm.


Vagy ez már tényleg annak a jele, hogy 25+-osan éretebb egy nő és gátlások mentesen is képes szexelni? (Persze az is számít, hogy 3 éve nem voltam senkivel.)



2022. szept. 27. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ki vagy éhezve ennyi
2022. szept. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj veled! Egészséges fiatal nő vagy, egészséges vágyakkal!
2022. szept. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%

Miért kellene furcsán érezni magad a miatt hogy élsz??? B.ki a te életed, a te vágyaid nem másoké akiknek bele kellene okoskodnia hogy szex csak házasságban / 8 hónap együttjárás után meg hasonlók. Döntsd el hogy a saját életed akarod élni vagy a mások által diktáltat!

Ha neked szimpi a fickó akkor találkozzatok és ha megvan a vágy, bizalom akkor meg dugjatok, egészségetekre! Nem kell a környezeted, mások orrára kötnöd mert semmi közük hozzá!!!

2022. szept. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Teljesen normális randink volt, az egyik legjobb, amit valaha tapasztaltam! ^^ Nem estünk egymásnak, szerencsére semmit sem éreztem, hogy erőltetni kellene és ő sem éreztette ezt velem. Viszont azzal zárta, hogy találkozzunk még. Úgyhogy nagyon boldog vagyok! Sok közös kapcsolódási pontunk van, ez a tárház szinte kimeríthetetlen. Mondanom sem kell, a randi után is még egészen az ő alvásidejéig beszélgettünk. Illetve már előtte is 3 órán át végig. (Betegszabin vagyok, máskor nem lesz egy nap ennyi időm.) Úgyhogy lehet ebből valami komolyabb is lehet. <3
2022. szept. 28. 01:05
 5/5 A kérdező kommentje:
A betegszabit nyilván úgy értettem, hogy nem mentem ma egyetemre, amúgy is csak 1 előadás lett volna, amin nincs katalógus.
2022. szept. 28. 01:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!