Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális ha jó volt a szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha jó volt a szex ennek tudatában elment a kedvem és nem is voltam utana boldog?

Figyelt kérdés
Van egy legjobb fiú barátom. 4 éven át barátnője volt, mi kb. 3 éve ismerjük egymást. Eleinte csak barátként tekintettem rá, utána elkezdtem iránta többet érezni, de nem léptem felé, mert foglalt volt. Az utóbbi 1 évben ő is egyre többször adta tudtomra, hogy vonzódik hozzám, de úgy soha semmi nem történt, mert barátnője volt. Most szakítottak és azóta kicsit többet vagyunk együtt. A lényeg annyi hogy mikor dobta a csaja, akkor utána velem volt és a vigasztalás átment szexbe, ami nagyon jó volt. Majd szétszedett az ágyban, kicsit olyan érzésem volt, mintha már évek óta visszatartott érzések szabadultak volna fel benne is. Mivel mindketten élveztük, kb. 1 hónap múlva újra csináltuk. Ekkor én elkezdtem reménykedni, mert azt hittem hogy összejöhetünk. Viszont a tegnapi 4. alkalmon közölte hogy annyira padlóra vágta a szakítás, hogy még nem szeretne kapcsolatot, és ami köztünk van, azt ő csak szórakozásnak, játéknak fogja fel. Ez baromira bántott, mert mikor megcsókol és lefekszünk, én nem játéknak érzem ezt az egészet. Azt is mondta hogy ha nekem lenne egy barátom időközben, és azt mondanám hogy nem szeretném vele az alkalmit, akkor nem sértődne meg. Ez sem esett jól, mert kicsit úgy jött le hogy valószínűleg ő nem ragaszkodik úgy hozzám. Viszont ha nem akar engem, akkor minek tartja velem a kapcsolatot, minek keres, mászik rám egyfolytában? Nekem ez nagyon rosszulesik és hihetetlennek gondolnám hogy nála mindez érzelmek nélkül van.

2022. szept. 28. 16:52
 1/10 Csicuki ***** válasza:
100%
Ezt neki kellene elmondanod 😅 lehet jobban megértene téged viszont ahogy leírtad neki csak egy punci vagy ilyen formán és megragadja a lehetőséget amikor lehetőség van rá 😅
2022. szept. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Amúgy nem csak dugni vagyunk együtt, 3 éves szoros barátság van a hátunk mögött, tehát ilyesféle érzelmi kötelék van, csak most bejött mellé ez is, viszont zavar hogy neki ez csak egy játék
2022. szept. 28. 17:00
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha kb. 14 éves lennél, akkor érteném a kérdést, de talán több vagy . . .
2022. szept. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Csicuki ***** válasza:
100%

Az hogy barátok vagytok a csak szexet nem zárja ki csak te többet érzel 😅

És szeretnéd hogy ő is így legyen vele de mint említettem vele kellene megtárgyalnod hogy is álltok nem itt mert itt senki se fogja tudni megoldani a ti dolgaitokat 😅

2022. szept. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy 1 hónap után dugott meg újra már önmagában elég beszédesnek kellett volna lennie hogy az érzések, érzelmek fogalmazzunk úgy nem igazán kölcsönösek.

Baby ezt a storyt te gondoltad túl teljesen alaptalanul és most ennek iszod a levét. Bocs, de ha a pasi nem kecsegetett semmivel akkor itt magadnak csináltad a galibát. Tanuld meg: a pasik simán képesek érzelem nélkül is dugni csak a szex öröméért. Attól hogy megbúbol valaki még nem akar feltétlenül együtt is járni veled - akkor sem ha amúgy ismered az illetőt.

2022. szept. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az 1 hónapnak sok oka volt egyébként...nem teljesen akarat kérdése, kolisok vagyunk, más helyen tanulunk + engem műtuttek is
2022. szept. 28. 17:52
 7/10 anonim ***** válasza:

#6 igen, a műtét az nyomós ok, de ha valaki szerelmes, akar valami komolyabbat az megtalálja a módját (keresi, akarja, gondolkozik rajta) a találkozásnak akkor is ha 500 km-re vannak egymástól

Ilyen gyakoriságú találkozásokkal amúgy se lett volna túl sok értelme. A távkapcsolat csak ott működik ahol van "alapja", már kialakult érzelmek amire támaszkodni lehet. Szimplán beszerelmesedtél - lépj túl a storyn.

2022. szept. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha az olyan könnyű lenne😅
2022. szept. 28. 17:57
 9/10 Csicuki ***** válasza:
Nem a könnyűség a lényeg de mielőtt teljesen elhatározod magad beszélj vele.
2022. szept. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi is voltunk ilyen helyzetben a legjobb barátommal, csaja volt, aztán kidobta és érződött, hogy a fene nagy barátkozás velem nem csak azért van, mert hű de jó a társaságom. Persze nagyon szeretjük egymást, de azt is tudjuk, hogy nem lennénk képesek egymásba szeretni. Mivel az én legkobb barátom gentleman, mi leültünk és megbeszéltük; és valóban nem történt semmi azóta se, én egy másik fiúval vagyok barátság extrákkal kapcsolatban, ő egy másik lánnyal randizik. Ennek így kellett lennie. A barátságunk pedig erősebb, mint valaha.

Mivel a te bff-ed nem volt úriember, de pedig nem tudtad helyén kezelni a szitut, most állhatsz és nézhetsz. Tudom, hogy hormonok, meg minden, de sajnos a lánynak kell okosabbnak lennie, mert a fiúk agyát ilyenkor elborítja egy bizonyos köd. Ez nem feltétlenül az ő hibájuk, bár az is igaz, hogy nem volt valami korrekt veled szemben.

Mindegy, utólag könnyű okosnak lenni, én csupán annyit tanácsolok, hogy egy ideig most tarts távolságot, illetve beszélj vele, mondd el neki, hogy ez így nem oké. Aztán ha mindketten lehiggadtatok, lehet újraépíteni a barátságot (mostmár tosztázott korlátok közt). Ez nagyon nehéz, de ha fontosak vagytok egymásnak, sikerülni fog. Én bízom benne :)

2022. szept. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!