Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prosztata izgatót megéri...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prosztata izgatót megéri venni? Jó érzés?

Figyelt kérdés
Nem vagyok meleg de kívancsi vagyok, mert egy szexoldalon azt írták jó érzés és segít a prosztata egészségén is.
2022. okt. 11. 23:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy az egészsre milyen jó hatással van, azt nem tudom, de jó érzés. Prosztata nem csak melegeknek van, hanem minden férfinek és pont úgy működik egy heteronak is.
2022. okt. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A prosztata egészségén nem a masszázs segít, hanem ha gyakran ki van fejve belőle a cuccos. A prosztatamasszázs ennek az egyik formája, de lehet "elölről" is megközelíteni.

Egyénfüggő kinek jön be, kinek nem (nekem speciel nem, de nem vagyunk egyformák).

2022. okt. 12. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megéri mindenképp, nagyobbat lehet tőle élvezni!
2022. okt. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagy meleg de azert dugnád a segged
2022. okt. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem önmagában a prosztata izgatása nem jött be, de sokkal keményebb vagyok és sokkal nagyobbat élvezek tőle maszti vagy szex közben.
2022. okt. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt olvastam vhol, hogy jó érzés és nagyon jót tesz a prosztatának. Sosem próbáltam, de heteróként nagyon nem tudnám rávenni magam erre.
2022. okt. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hasonló tapasztalatom van mint az 5. hozzászólónak. Több csajom is csinálta, nagyobbat lehet élvezni, de ennyi. Nem volt valami szuper jó, leírhatatlan érzés.
2022. okt. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!